مختصری درباره ما

درباره ما

شرکت راد ابر پیوند تارنما

درباره ما : سالها تجربه ما در طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی اطمینانی است، برای شما که شرکت راد وب را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه خدمات وب انتخاب کنید.

هدف ما از همان ابتدا ارائه کلیه خدمات با بالاترین سطح کیفی ممکن در جهت ایجاد سرویس هایی با ارزش افزوده برای مشتریانمان بوده است.
استفاده از تکنیکهای روز در طراحی و بهینه سازی وب سایت، داشتن علم بروز، داشتن خلاقیت، ارتباط مستقیم با مشتری و پاسخ به سوالات مشتریان، پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان، نقطه تمایز شرکت راد وب  نسبت به دیگر شرکتها می باشد.
همکاری نیروهای متخصص این شرکت به همراه استفاده از آخرین تکنیکهای وب، شرکت راد وب را به عنوان تخصصی ترین شرکت مهندسی وب در ایران قرار داده است.
اگر می خواهید همواره نسبت به رقبای خود برتری و تمایز داشته باشید، و همواره در بالاترین رتبه نسبت به دیگر رقبای خود باشید، انتخاب شرکت راد وب شاید تنها انتخاب شما باشد. طراحی سایت، طراحی وب سایت، طراحی صفحات وب، بهینه سازی سایت، افزایش ترافیک وب سایت تخصص ما است.
درباره ما | طراحی سایت مشهد | طراحی اپلیکیشن مشهد | سئو مشهد 

مشاوره در مورد طراحی سایت

درباره ما : همکاران متخصص ما در راد وب با توجه به زمینه کاری و مسائل فنی و هنری در طراحی وب سایت شما، آماده ارائه انواع مشاوره طراحی سایت در زمینه های ذیل می باشند:

  1. مشاوره اولیه در مورد لزوم یا عدم لزوم داشتن وب سایت.
  2. مشاوره در مورد نحوه انتخاب نام دامنه و سرویس میزبانی وب (وب هاستینگ).
  3. مشاوره در مورد زمینه انتخاب سرویس طراحی وب(تعرفه طراحی سایت).
  4. مشاوره در مورد بهبود سئوی سایت (SEO)

قرارداد و نحوه پرداخت

روند تهیه و تنظیم قرارداد طراحی سایت در راد وب به این صورت می باشد که، ابتدا پیش فاکتور و نمونه قرارداد برحسب نیاز و درخواست کارفرما برای ایشان تنظیم و ارسال می گردد.

پس از آن، گروه نسبت به تنظیم  قرارداد طراحی سایت اقدام نموده و آن را در دفتر یا محل مورد نظر کارفرما به امضاء طرفین می رسانند. پس از آن بر اساس برنامه زمان بندی مشخص شده در قرارداد طراحی سایت نسبت به انجام کار طراحی سایت اقدام می نماید.

در قرارداد طراحی وب و نصب سیستم مدیریت محتوا و پورتال (CMS & Portal)، کلیه موارد مورد نیاز از قبیل مشخصات وب سایت، تعهدات طرفین، نحوه پشتیبانی از محصول، شرایط گارانتی خدمات و همچنین جریمه تاخیر در تحویل کار پیش بینی و قید شده است.

نحوه  پرداخت مبلغ قرارداد به شرح ذیل می باشد

۵۰ درصد از مبلغ کل قرارداد طراحی سایت به صورت پیش پرداخت ۵۰ درصد از مبلغ کل قرارداد طراحی سایت پس از طراحی و پیاده سازی سایت و تایید کارفرما

اجرای پروژه

روند انجام یک پروژه طراحی سایت حرفه ای در راد وب ابتدا با مطالعه و تحقیق در مورد هر پروژه آغاز می گردد.

با مشاهده سایت های مختلف طراحی شده در زمینه کاری کارفرما و آنالیز هر یک از آنها توسط تیم فنی بخش طراحی سایت، ابتدا نکات مثبت و منفی هر یک بررسی شده، و با در نظر گرفتن سلایق و ایده های کارفرما در انتها سایتی کارآمد و مفید ایجاد می گردد.

کنترل در روند اجرا توسط مدیر پروژه و تعامل با کارفرما

راد وب در انجام پروژه های طراحی سایت از سیستم منحصر به فرد وردپرس و پوپش استفاده می کند.

به این ترتیب که در کنار تیم فنی طراحی سایت شرکت، شامل تیم برنامه نویسی و تیم گرافیک، نظارت مستمر مدیر پروژه نیز وجود دارد، و کارفرمایان در هر لحظه به وضعیت پیشرفت پروژه طراحی سایت خود و بخش های آماده شده دسترسی خواهند داشت و نظرات مفید ایشان در تولید سایت نهایی نقش موثری ایفا می کند.

ورود اطلاعات اولیه وب سایت

 با توجه به سرویس انتخابی طراحی سایت، هر یک از سایت های طراحی شده بنا به شرایط ذکر شده در قرارداد خود می توانند، از سرویس ورود اطلاعات اولیه (Data Entry) استفاده کنند.

این سرویس به کارفرمایانی که تجربه کمتری در زمینه ایجاد وب سایت دارند کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند.

پشتیبانی خدمات طراحی سایت و میزبانی وب

 با توجه به سابقه پشتیبانی در هریک از زمینه های مربوط به وب سایت کارفرمایان، سرویس ایمیل (پست الکترونیک) و امور مربوط به طراحی وب سایت آماده پاسخگویی به نیازهای کارفرمایان می باشند.
 
 

در زیر برخی از انواع روش های پشتیبانی گروه سایت سازی ذکر شده است

  • پشتیبانی  از طریق گفتگو با اعضای بخش پشتیبانی.
  • پشتیبانی در ساعات اداری.
  • پشتیبانی از طریق ایمیل" info  (at)  radwebco.com"

اینستاگرام راد وب

طراحی سایت مشهد

طراحی اپلیکیشن مشهد

سئو مشهد

telegram whatsapp imo