طراحی اپلیکیشن موقعیت محور

طراحی اپلیکیشن موقعیت محور

Image result for location based application banner

طراحی اپلیکیشن موقعیت محور مبتنی بر لوکیشن(location base)

طراحی اپلیکیشن موقعیت محور مبتنی بر لوکیشن(location base)
امروزه با  افزایش و ورود گسترده خدمات فناوری اطلاعات آنلاین و همچنین با توجه به نیاز کاربران به اپلیکیشن های موقعیت محور(location base). و همه گیر شدن اپلیکیشن های مبتنی بر لوکیشن بر آن شدیم تا با استفاده از تخصص و تجربه تیم قدرمند شرکت راد وب  پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشیم.

پس اگرصاحب حرفه و صنف های کاری هستید و میخواهید از رقابت در ارائه این گونه خدمات جا نمانید پیشنهاد ما این است خدمات نوین مبتنی بر اپلیکیشن های اندرویدی  و  ios و موقعیت محور را به مشتریان خود  ارائه نمایند.

Image result for location based application banner

چرا طراحی اپلیکیشن موقعیت محور ؟
اپلیکیشن های موقعیت محور و مبتنی بر لوکیشن با استقبال گسترده شهروندان مواجه شده زیرا امکاناتی را در اختیار شهروندان قرارداده است که باعث ترجیح دادن این اپلیکیشن ها به حالت سنتی میشود.

طراحی اپلیکیشن موقعیت محور شاید یک نیاز کسب و کار شما باشد. برخی از این امکانات مانند دسترسی ساده و سریع، صرفه اقتصادی، کیفیت، پرداخت آنلاین، برآورد هزینه و نمایش زنده در نقشه می باشد. امروزه بیشتر ما با اپلیکیشن های اسنپ و تپ سی آشنا شدیم و یا حداقل خبر هایی از آنها  به گوشمان خورده است  طراحی اپلیکیشن اسنپ و تپ سی با استقبال گسترده شهروندان مواجه شده است که اصطلاحا به اپلیکیشن های تاکسی یاب معروف هستند.

اگر شما نیز صاحب حرفه ای هستید و میخواهید خدماتی به مشتریانتان ارائه دهید میتوانید از اپلیکیشن های موقعیت محور بهره ببرید و خدمات خود را مبتنی بر لوکیشن ارائه دهید. تیم قدرتمند شرکت راد وب و طراحی اپلیکیشن مشهد  میتواند تمام نیازهای شما را در ساخت این اپلیکیشن ها برآورده سازد.

از جمله خدماتی که میتوان با اپلیکیشن های موقعیت یاب ارائه کرد:
طراحی اپلیکیشن سرویس غذا، طراحی اپلیکیشن سرویس خشک شویی، طراحی اپلیکیشن سرویس پزشک، طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب، طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی، طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ و تپ سی، طراحی اپلیکیشن سرویس پرستار، طراحی اپلیکیشن پیک موتوری شبیه الوپیک و هر گونه خدمات مبتنی بر مکان.

چگونه میتوانیم از این خدمات استفاده کنیم؟
چنانچه شما نیز با فراهم کردن بستر و ظرفیت مناسب قصد طراحی سیستم های موقعیت محور و مبتنی بر لوکیشن و همچنین تاکسی یاب در یکی از شهر های ایران را دارید میتوانید با کارشناسان ما درشرکت طراحی سایت و اپلیکیشن راد وب  در تماس باشید.طراحی اپلیکیشن مشهد جهت کسب اطلاع بیشتر و مشاوره رایگان با شرکت راد وب تماس بگیرید . همیشه پاسخگو هستیم . تلفن دفتر ۰۵۱۳۸۵۳۸۷۷۷ و یا از طریق تلگرام به ای دی chatwithus پیام بدهید

0/5 ( 0 بازدید )