طراحی سایت Dr. Jaimie DeRosa

طراحی سایت Dr. Jaimie DeRosa

تخصص شرکت طراحی سایت راد وب مشهد

مشهد-خیابان چمران-خیابان گلستان-پلاک۹۴-واحد۵

تلفن: ۳۸۵۳۸۷۷۷-۰۵۱

طراحی سایت Dr. Jaimie DeRosa

طراحی سایت برای پزشکان کاری بسیار سخت است، پزشکان بسیار سختگیر هستند و می خواهند همه چیز بسیار به دقت انجام شود، دکتر دروزا متخصص جراحی صورت در بوستن است، صفحه اصلی سایت با یک تصویر زیبا از این خانم دکتر شروع می شود در سمت چپ منوها بصورت شفاف وجود دارند، طراحی سایت بسیار زیبا می باشد و سایز صفحه فیکس می باشد و متن در باکسی درون صفحه دارای اسکرول است.

طراحی سایت راد وب مشهد

تمامی عکس ها و فیلم ها در مطب دکتر انجام شده و نمونه های قبل از عمل و بعد از عمل آن بسیار ساده و با پس زمینه ای یکسان عکس، عکس های بعد از عمل دارای آرایش نمی باشند چراکه نیاز به نمایش حقیقت تصویر است اما متاسفانه در سایت های پزشکان ایرانی بخش عمده ای از تصاویر بعد از عمل دارای آرایش می باشد. در این تصاویر قبل و بعد از عمل از زوایایی عکاسی شده که برای مشتریان دکتر مهم می باشد.

طراحی سایت Dr. Jaimie DeRosa

استفاده از صفحات جدا موجب رشد آنها در سئو می شود و شرکت طراحی سایت آن می تواند بصورت حرفه ای کار سئو را انجام دهد.
بطور کلی طراحی سایت دکتر دروزا بسیار ساده و نمونه خوبی از سایت های آمریکایی مدرن است زیرا که طراحی سایت های آمریکایی همیشه ساده و همه فهم بوده و کمتر موارد زیبایی در آنها رعایت می شد ولی این سایت در عین سادگی، زیبا نیز می باشد.
شرکت طراحی سایت دکتر دروزا LlewellynCreative.com بوده است.

طراحی سایت Dr. Jaimie DeRosa

از کجا شروع کنیم؟

۱- نمونه کارهای ما را ببینید.۲ -در بخش تعرفه طراحی ، هزینه سفارش را آنلاین ببینید.۳- اگر طراحی اختصاصی متناسب با بودجه شما نیست بسته برنزی انتخاب کنید.۴- بخش سؤالات متداول  را  مطالعه کنید.۵- بروشور ما را مطالعه کنید.۶-جهت پاسخ به هرگونه سؤال لطفا با ما تماس بگیرید ۰۵۱۳۸۵۳۸۷۷۷ یا از طریق تلگرام به آیدی@chatwithus  پیام ارسال نمایید. در لحظه پاسخگو شما هستیم

طراحی سایت Dr. Jaimie DeRosa