فونت ها چگونه می توانند وب سایت شما را تحت تاثیر قرار دهند؟

فونت ها چگونه می توانند وب سایت شما را تحت تاثیر قرار دهند؟Reviewed by راد وب on Sep 10Rating:

فونت ها چگونه می توانند وب سایت شما را تحت تاثیر قرار دهند؟

تخصص شرکت طراحی سایت راد وب مشهد

مشهد-خیابان چمران-خیابان گلستان-پلاک94-واحد5

تلفن: 38538777-051

ایجاد جلوه های بصری قوی تا حد زیادی می تواند درک بازدید کننده سایت شما را بهبود بخشد، به نوبه خود شما با استفاده از تصاویر مرتبط و مناسب پیوستن به اصول طراحی ساده و استفاده از دستورالعمل های قانونمند باعث افزایش برتری در این بخش خواهد شد.

 

فونت ها یکی دیگر از عناصر بصری هستند که اغلب نادیده گرفته شده است. فونت ها با تصاویر و تنظیم مقدار رنگ در وب سایت ها و دیگر قطعات بازاریابی رابطه مستقیمی دارد. فونت ها می توانند از سبک های مختلف از مدرن به فانتزی ، جدی و یا حتی شاد پیروی کنند. در زیر به برخی ار نمونه از فونت هایی که احساس خاص و یا لحن در یک وب سایت را بیان می کنند را اشاره می کنیم.

 

طراحی سایت راد وب مشهد

اما در ابتدا شما باید چیزی در مورد فونت ها در ذهن داشته باشید ، مردم برای دسترسی به وب سایت ها  از کامپیوتر های مختلفی استفاده می کنند ، سیستم عامل (ویندوز ، MAC ، اندروید ، بلک بری و غیره). برخی از مردم از کامپیوتر 10 سال است که استفاده می کنند و برخی از مدرن ترین ماشین آلات در دسترس استفاده می کنند. تنها تعداد فونت های انگشت شماری وجود دارد که در کامپیوتر های مختلف کار می کنند. به این نوع فونت ها ، فونت های امن می گویند. برای مثال میتوان به فونت Arial ، Time New Roman و Courier اشاره کرد. اگر شما به خاطر کارتان مجبور به استفاده از فونت هایی هستید که امن نیستید مشکلی وجود دارد و ان مشکل این است که اگر شخصی مقابل آن فونت ها را نداشته باشد متن ها با فونت های پیش فرض نمایش داده خواهد شد و اینایده آل به نظر نمی رسد.

 

اگر شما می خواهید که یک فونت خاصی را در وب سایت استفاده کنید می توانید آن را به صورت تصویر  روی هدر ، بنر  و منوها استفاده کنید و در وب سایت قرار دهید. در این صورت هیچ محدودیتی برای استفاده از فونت های خاص وجود نخواهد داشت. با این حال استفاده بیش از حد از تصاویر می تواند یک گزندی به ابتکارات SEO برای موتورهای جستجو باشد و باعث کند شدن بارگزاری صفحه شود.

 

در  زیر  خواهید فهمید که فونت ها چگونه ظاهر یک وب سایت را تحت تاثیر قرار می دهند.

در اینجا یک هدر وجود دارد که با چندین فونت نوشته شده است.

 

فونت Script = فانتزی ، زیبا ، مجلل

 

hdr1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فونت Sans-Serif =  حداقل ، مدرن و حرفه ای

 

hdr2

 

 

 

 

 

فونت دست نویس = اتفاقی ، اهل تفریح و بازی

 

 

 

hdr3

 

 

فونت قلم عمودی Sans-Serif = ضخیم ، روشن و به نقطه

 

hdr4

 

ببینید فونت ها باعث چه تغییراتی می شوند. این روزها هزاران فونت در دسترس می باشد و به شما اجازه می دهد که خلاقانه رفتار کنید ، البته این خلاقیت تا زمانی است که فونت های شما قابل خواندن باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *