پشتیبانی در شرکت طراحی سایت راد وب مشهد

پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین بخش ها جهت به روز نگه داشتن سایت و یکی از عوامل مهم در موتورهای جستجو می باشد. نگهداری و به روز رسانی وب سایت یکی از مهم ترین وظایفی است، که مدیر یک وب سایت به عهده دارد.

وب سایت مانند یک وسیله یا یک مکان می ماند. همان طور که می دانید اگر از یک مکان و یا یک وسیله به خوبی مراقبت نشود، پس از مدتی آن ها از قالب های استاندارد و حالت های اولیه ی خود خارج می شوند و شکلی نا مناسب به خود می گیرند. این موضوع در مورد یک وب سایت هم صدق می کند. یعنی اگر شما به صورت استاندارد داده پردازی ننمایید. سایت شما کیفیت اولیه اش را از دست می دهد و رتبه سایت شما در موتورهای جستجو گر تنزل خواهد داشت.

parallax background

به طور کلی نگه داری و پشتیبانی وب سایت شامل دو بخش است:

  1. نگهداری و پشتیبانی فنی
  2. نگهداری و پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی و نگه داری فنی شامل مراقبت از وب سایت شما در قبال مشکلات احتمالی است که ممکن است روی دهد. همچنین در صورتی که مشکلات فنی وب سایت شما بحرانی نباشد در فرآیند پشتیبانی این مشکلات برای شما رفع خواهد شد.

پشتیبانی محتوایی شامل قرار گرفتن داده ها و محتویات در سایت که شامل اخبار، به روز رسانی قیمت کالاها و ... می باشد که این مطالب باید درست و دقیق در سایت شما قرار گیرد چون در غیر این صورت باعث بروز مشکلات برای شما و مشتریان شما خواهد شد.

اگر یک مدیر وب سایت بخواهد به تنهایی تمامی این مراحل را انجام دهد. هم باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشد. و هم بتواند اطلاعات خود را در این زمینه به روز رسانی نماید. که تمامی این کارها هم زمان بر است و هم تجربه و علم کافی نیاز دارد.

شرکت راد وب با گردهم آوردن نیروهای مجرب و متخصص می تواند نیاز های شما را در این زمینه برآورده سازد. خدماتی که ما در زمینه ی پشتیبانی به شما ارائه می دهد عبارتست از :

نگهداری و رفع ایرادات فنی احتمالی وب سایت

  1. مانیتورینگ وب سایت و جلو گیری از بروز مشکلات فنی
  2. مشاوره و رفع ایرادات کاربری وب سایت
  3. جابجایی وبسایت و انتقال آن به هاست جدید در صورت نیاز
  4. بروز رسانی محتویات سایت در صورت درخواست وارسال اطلاعات به شرکت راد وب
telegram whatsapp imo