چگونه می توان یک مقاله عالی برای جستجوگرها نوشت – [راهنمای ۲۰۱۸]

how-to-write-an-awesome-article-optimized-for-seo-2018-guide,radwebco

چگونه می توان یک مقاله عالی برای جستجوگرها نوشت

چگونه می توان یک مقاله عالی برای جستجوگرها نوشت

ایجاد محتوا یک راه اصلی برای تولید درآمد برای همه کسب و کارهای آنلاین است. دانستن چگونگی نوشتن مقاله ای که در صفحه اول رتبه بندی می شود، وقتی به دنبال ترافیک (رایگان) در سایت شما می شود، حیاتی است.

اگر محتوای شما در میان نتایج اولیهای چندگانه ظاهر نشود، پس از آن، اتلاف وقت وقت خود را برای ایجاد چنین محتوایی در نظر بگیرید.

هنگامی که من وبلاگ نویسی را شروع کردم، من زمان بسیار سختی برای نوشتن مقاله هایی که بهینه سازی SEO را داشتم بسیار سخت بود.

در واقع برای تقریبا یک سال من تا به حال هیچ ترافیک آلی واقعی بود زیرا استراتژی من ناقص بود.

پس از آن جدی گرفتم و بیشتر و بیشتر وبلاگ نویسی کردم و در نهایت طرح ای را ایجاد کردم که هر بار برای به دست آمدن پست های وبلاگم به دنبال آن هستم.

این طرح تحقیقاتی به تمام کارفرمایان Flux من کمک کرده است هر ماه هزاران بار برداشت و ترافیک جمع آوری کرده و حتی به من کمک کرد تا یک کسب و کار ۷ رقمی را ایجاد کنم.

اگر شما می خواهم من به عنوان نویسنده محتوا و پست های قانع کننده، نوشته های طولانی و بسیار تبدیل تبدیل کنم، فقط به من یک پیام یا ایمیل سلام @ [alejandrorioja] ارسال کنید. [com] و من خوشحال خواهم شد که از نوشتن استفاده کنم.

اگر بخواهید خودتان آن را انجام دهید، ادامه دهید.

چگونه می توان یک مقاله عالی برای جستجوگرها نوشت 


در اینجا گام های اثبات شده برای ایجاد محتوای شگفت انگیز است که توسط موتورهای جستجو مورد علاقه:

مرحله ۱ – کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید و از تغییرات استفاده کنید

بخش بزرگی از این که محتوای شما رتبه بندی می شود، کلیدواژه هایی است که انتخاب می کنید. اگر شما به دنبال رقابت برای کلمات کلیدی مشکل دشوار با یک دامنه unged با یک پروفایل ضعیف لینک، شما وقت خود را هدر ندهید.

شما باید از کلمات کلیدی ساده تر استفاده کنید و از آنجا تهیه کنید.

برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی، می توانید لیستی از کلمات کلیدی را که میخواهید هدف قرار دهید بنویسید و سپس به Planner Keyword Keyword بروید یا از جستجوی کلید واژه در Ahrefs استفاده کنید.

از آنجا شما می توانید کلمات کلیدی را مرتب کنید که دشواری کم و متوسط باشد و حداقل ۳۰۰ جستجو در ماه داشته باشید. در اینجا ابزارهای دیگر SEO هستند که ممکن است مفید باشند.

نکته ی طرفدار: از تغییرات کلمات کلیدی استفاده کنید

نگاهی به این مقاله بیاورید، متوجه شده اید که چگونه از کلمات کلیدی استفاده می کنم که در طول پست من رتبه بندی می کنم (که در این مورد “چگونگی نوشتن مقاله ی کامل SEO” است).

کلمات کلیدی تنوع نیز به عنوان LSI (فهرست نامتقارن معنایی نامحدود) معروف است که اساسا فقط کلمات است که به کلمات کلیدی مورد نظر شما مرتبط است.

هنگامی که از تنوع کلمات کلیدی استفاده می کنید، نه تنها مقاله شما بیشتر احتمال دارد که رتبه بندی بیشتری برای کلمات کلیدی داشته باشد بلکه همچنین به گوگل کمک می کند که محتوای شما را درک کند. در واقع، آخرین الگوریتم گوگل، تنوع کلمات کلیدی را دوست دارد.

هدف واقعی چگالی کلمات کلیدی باید حدود ۲-۳٪ باشد. شما باید سعی کنید این کار را با ترکیب کلمات کلیدی دقیق و جزئی انجام دهید. از Yoast SEO برای بررسی اینکه پست شما خوب است برای استفاده استفاده کنید.

چگونه می توان یک مقاله عالی برای جستجوگرها نوشت
نحوه نوشتن مقاله کامل SEO

مرحله ۲ – طول ایده آل پست کامل شما باید بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه باشد

من نمی توانم این را به اندازه کافی تحمل کنم. نوشتن مطالب در فرم طولانی تر محتوای کوتاه را بهتر خواهد کرد و تحقیقات زیادی در مورد آن انجام خواهد شد.

با توجه به اینکه افراد زمان بیشتری را در سایت خود صرف می کنند، رتبه بندی بهتر را به همراه خواهد داشت زیرا زمانی که در سایت SEO به عنوان یک متریک قدرتمند محسوب می شود، به نظر می رسد.

من می دانم که نوشتن کوتاه تر آسانتر و سریعتر است، اما ایجاد پست های طولانی پرداخت خواهد شد (به من اعتماد کن). این قانون طلایی کلاهبرداری اینترنتی است.

اگر سعی نکنید پست های طولانی را امتحان کنید، پیشنهاد می کنم شروع کنید. این یک تمرین خوب است که شما نیاز به کشف یک موضوع در عمق بیشتری خواهید داشت، که اغلب اوقات شما را به یادگیری چیزی جدید تبدیل خواهد کرد.

یک راه جامع برای نوشتن پستهای طولانی این است که موضوع را که میخواهید در مورد آن بنویسید را جستجو کنید و تمام اطلاعات را که نتایج ۵ تا ۱۰ صفحه بالا وجود دارد را جستجو کنید.

به این ترتیب شما بیشترین اطلاعات را از تمام رقبای خود به شما ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد که بالاتر از آن آنها

نوشتن مطالب برای مقاصد جستجوگرها بسیار ساده تر از آن است که به نظر می رسد. هدف اصلی هر پست ای که شما می نویسید باید باشد تا اطلاعات به اندازه ای که ارزشمند است، ارائه دهد.

اگر این کار را انجام دهید، گوگل از بقیه (رتبه بندی بالا) مراقبت خواهد کرد.

مرحله ۳ – استفاده از متا تضمین های فراوانی و متا توصیف برای افزایش CTR خود را

CTR (یا میزان کلیک) یکی از عوامل اصلی است که Google در هنگام رتبه بندی سایتها مورد توجه قرار می دهد. سایتی که # ۱ برای یک کلمه کلیدی خاص رتبه بندی می کند احتمالا بیشترین کلیک را دریافت می کند.

بنابراین یک تمرین خوب برای دنبال کردن این است که عناوین اجباری را ایجاد کنید که باعث می شود شما کلیک کنید حتی اگر نتیجه ۲ یا ۳ باشد.

چگونه می توان یک مقاله عالی برای جستجوگرها نوشت 

برخی از اصلاح کننده های بسیار خوبی برای عناوین هستند

 اعداد (که کنجکاو را تحریک می کنند) یعنی “۶ واقعیت در مورد کاهش وزن”، “شماره ۵ شما را ترساند”    واژه هایی مانند “راهنمای نهایی”، “ضروری” و غیره
“Best Tilapia Recipes”، “Top 10 Books for Business” (مردم عاشق کامپایل)
سال – “نحوه انجام جستجو در سال ۲۰۱۸”
    
🔥 نکته عظیم: استفاده از Emojis (اگر مخاطبان شما آنها را حفاری) در عنوان متا. کسانی فوق العاده فوق العاده تبدیل خواهند کرد. شما می توانید کد ورودی دهدهی HTML را برای هر Emoji با جستجو در iEmoji دریافت کنید.

در توضیحات متا، سعی کنید تا حد ممکن مختصر باشد و سعی کنید تا ایده کلی پست خود را به پایان برسانید و در نهایت برخی از صاحب نظران را از بین ببرید، به طوری که مردم تمایل دارند بیشتر بدانند.

به خاطر داشته باشید که فقط ۱۶۰ کاراکتر دارید تا این کار را انجام دهید. آنها را شمارش کنید

در اینجا شرح متا من برای این مقاله انتخاب کردم:

“در اینجا ۷ نکته کوچک برای نوشتن بهترین مقالات SEO بهینه سازی شده است. اگر شما این طرح را دنبال کنید، شما تضمین می کنید که رتبه بالا در گوگل است.

بهینه سازی مقالات خود را امروز و نابود کردن SERPs. یاد بگیرید چگونه مقاله های خود را بنویسید که هزاران جستجو در هر ماه را در وبلاگ خود انجام دهد. “

مرحله ۴ – پیوندهایی به سایتهای اقتدار بالا و همچنین پیوند به محتوای قبلی که نوشته اید

محتوای متقابل پیوند شما نه تنها باعث پایین آمدن نرخ بیکاری می شود، بلکه می تواند به شما در ایجاد رابطه قوی با خوانندگان شما کمک کند.

سایت هایی که به آن لینک می کنید باید با محتوای مرتبط باشند و در صورت مطلوب نباید با کلمات کلیدی خود رقابت کنند.

یک روش قدرتمندی که من در ۸ سایت که من دارم پیگیری می کنم که مرجع هر یک از آنها باشد، به طوری که اگر کسی در یک پست وبلاگ در سایت قرار بگیرد،

سپس به سایت B مراجعه کند و بعدها در سایت C خریداری (محصول با ارزش) یا خدماتی که من ارائه می دهم

مرحله ۵ – ساختار مقاله SEO خود را با استفاده از برچسب های H، فونت جسورانه و مقدمه و نتیجه گیری، متن ALT در تصاویر

در اینجا یک چک لیست سریع جستجوگرها وجود دارد:

اطمینان حاصل کنید که فقط از ۱ برچسب H1 استفاده کنید (برای عنوان پست وبلاگ).
محتوای خود را به بخش های H2، H3، H4 تقسیم کنید.
کلمات کلیدی خود را از طریق متن بسوزانید تا ارتباط آنها را افزایش دهید
شامل مقدمه و نتیجه گیری
شامل تصاویر برای ایجاد محتوای شما جذاب تر
از متن alt در تمام تصاویر خود استفاده کنید

هنگامی که شما رسانه ها را مانند تصاویر و فیلم ها قرار می دهید (پست شما بسیار ساده تر خواهد بود که بخوانید و دنبال کنید) و مردم احتمالا بیشتر وقت خود را در صفحه خود بدون تندرستی صرف خواهند کرد.

این به شما کمک می کند رتبه بندی خود را تثبیت کنید.

چگونه می توان یک مقاله عالی برای جستجوگرها نوشت

مرحله ۶ – پیوند پیوسته باید شامل کلمات کلیدی اصلی باشد

URL اصلی خود را تا حد ممکن کوتاه کنید، در حالی که ایده اصلی پست خود را حفظ کنید. توجه داشته باشید که permalink در این پست و چگونگی شامل کلید واژه اصلی که من دنبال آن هستم.

در برخی موارد، لغو کردن کلمات باید حذف شود، اما اگر شما آنها را ترک کنید خوب است. (کلمات متوقف کلمات مانند “یک”، “آن”، “است” است).

اگر از WordPress استفاده می کنید پس مطمئن شوید که permalinks شما از “post name” در پسوند آن استفاده می کنند.

شما می توانید پیوندهای مجاز خود را با رفتن به تنظیمات -> پیوندهای پیوسته و انتخاب “نام پست” به عنوان پیوند پیوند خود را تغییر دهید.

مرحله ۷ – ایجاد لینک به مقاله بهینه شده خود (این عامل واقعی رتبه بندی) 🔥

بسیاری از راهنمایی هایی که در مورد نوشتن پست الکترونیکی مناسب به نظر می رسند همیشه این واقعیت را حذف می کنند که شما نیاز به ایجاد لینک برای آن صفحه / پست خاص دارید.

اگر شما تجزیه و تحلیل نتایج بالا برای هر کلمه کلیدی شما متوجه خواهید شد که نتایج بالا به طور کلی یک پروفایل قوی backlink برای این پست وبلاگ خاص وجود دارد.

شما می توانید با پیوستن به وبلاگ نویسان لینک های خود را ایجاد کرده و آنها را به مقاله خود پیوند دهید،

پست های مهمان در سایت های خوب و غیره. من در مورد نکات رتبه بندی من و تکنیک های backlinking در راهنمای راهنمای من نوشتم.

اگر از Ahrefs استفاده می کنید و کلمه کلیدی داده شده خود را در ابزار تحقیق کلمات کلیدی خود تایپ کنید، فقط در مورد تعداد لینک هایی که باید در رتبه ۱۰ قرار دهید را پیدا کنید.

چگونه تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید و کلمات کلیدی را در پست های خود استفاده کنید ahrefs

به عنوان مثال، وب سایت هایی که در مورد “استخدام لوله کش” نوشتند، نیاز به ۲۰ لینک به ۱۰ نتیجه برتر دارند.
بسته شدن همه اینها

بنابراین همه این کارها را برای ایجاد یک SEO بهینه سازی پست که گوگل دوست دارد. برای خلاصه کردن آن یک خلاصه کوتاه، شما نیاز دارید.

چگونه می توان یک مقاله عالی برای جستجوگرها نوشت 

  کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید
پست های طولانی از حدود ۲۰۰۰ کلمه را بنویسید
برای افزایش CTR از متا کپی قانونی استفاده کنید
پیوند به حوزه های اقتدار بالا و پیوند به پست های دیگر در صورت لزوم
ساختن پست شما با برچسب های H، کلمات کلیدی جسورانه، متن بالا، مقدمه و نتیجه گیری
تمیز کردن permalink خود را
ایجاد لینک به مقاله تازه شما

آیا این استراتژی کار می کند؟ خودتان را ببینید من نه تنها یکی از سایت های من را رتبه بندی می کنم، بلکه دو در ۳ نتایج برتر.

مقاله را بنویسید

مجددا اگر نوشتن قلعه خود را نداشته باشد یا اگر مایل به تمرکز بیشتر در زمینه های دیگر کسب و کار خود باشید، باید به طور جدی در مورد برون سپاری این کار، یا به من (با کیفیت بالا) و یا کسی که در Fiverr (ارزان و کم کیفیت)، توجه می کنید.

تولید محتوا از همیشه مهم تر است و اگر شما به طور مرتب محتوای محتوا را تولید نکنید، ترافیک ارزشمندی را برای یک رقیب از دست خواهید داد.

اگر شما به دنبال یک آژانس هستید که می تواند تولید محتوا، جستجوگرها، بازاریابی و مدیریت رسانه های اجتماعی را دنبال کند، پس از بررسی شرکت جستجوگر گوگل Flux.LA.

Flux.LA که به تنهایی شارژر جریان را به یک نام تجاری که در بیش از ۹۰ کشور فروخته شده است افزایش داده و بیش از ۱۰۰ دلار در هر ماه درآمد کسب کرده است.

در اینجا می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ساخت این تجارت ها را بخوانید. در حال حاضر، امیدوارم شما متقاعد شوید ما می دانیم که چه چیزی در مورد آن صحبت می کنیم.

شما می توانید با ارسال سند به sales@flux.la یا رها کردن خط من یک نقل قول مشاوره رایگان دریافت کنید.

چگونه مقالات خود را برای جستجوگرها بنویسید؟ اجازه دهید زیر را بشناسم!

طراحی سایت مشهد

طراحی وبسایت مشهد

سئو سایت مشهد 

طراحی اپلیکیشن مشهد

radwebco.com چگونه می توان یک مقاله عالی برای جستجوگرها نوشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.