سایت ساز چیست؟

تخصص شرکت طراحی سایت راد وب مشهد

مشهد-خیابان چمران-خیابان گلستان-پلاک94-واحد5

تلفن: 38538777-051

طراحی سایت،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای, طراحی پرتال(پورتال) ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت است.

سایت ساز، برای طراحی وب سایت که توسط برخی افراد یا شركت ها برای پیاده سازی صفحات وب استفاده می شود. در واقع سایت ساز نرم افزار آماده ای است كه در آن از سیستم یا cms یا پرتال های آماده روی سرور جهت طراحی برای انواع سایت ها استفاده می شود.

نرم افزارهای طراحی سایت آماده ، این امكان را به كاربر می دهد كه خود او اقدام به طراحی سایت و راه اندازی سایت مورد نظر خود، نماید.  سایت سازدارای یك سری امكانات محدود و از پیش تعیین شده می باشد كه به كاربر جهت مدیریت سایت كمك می كند، اما طراحی وب سایت حرفه ای و مهمتر از آن بهینه سازی سایت حرفه ای باید به صورت تخصصی و بر اساس الگوریتم های گوگل صورت بپذیرد.

گروه سایت سازی طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت شما را به صورت كاملا حرفه ای و تخصصی انجام می داده، كه علاوه بر دارابودن امكانات و خدمات مورد نیاز یك وب سایت حرفه ای، در نتایج جستجوی گوگل نیز در رتبه های بالا قرار بگیرد.