Ecommerce SEO Checklist 2018,radwebco

چک لیست تجارت الکترونیک ۲۰۱۸

هیچ سؤالی در مورد تجارت الکترونیک وجود ندارد که زمینه فروش خرده فروشی سنتی را برای همیشه تغییر دهد. تا به امروز، آن را همچنان به تکامل و رقابتی تر از همیشه به لطف آمازون است. تا آنجا که خرده فروشان سنتی جهانی برای پیدا کردن موفقیت آنلاین تلاش می کنند.

SEO به عنوان بهینه سازی متفاوت است و رتبه بندی به طور فزاینده ای برای عملکرد عملکرد حیاتی است. در نتایج جستجو، کجا میخواهید بلبرینگ خود را دریافت کنید؟ در تلفن همراه، آنها بیشتر تلفن همراه هستند، و آنها احتمال بیشتری نسبت به تلفن های همراه خود راضی هستند.

علاوه بر این، تعدادی از الگوریتم های جستجو نیز وجود دارد که باید با آنها همخوانی داشته باشد، مخصوصا در رابطه با تجارت الکترونیک. این شامل سیگنال های جدیدتر مانند فاکتور رتبه بندی سرعت صفحه و جریمه های بین قلمرو های نفوذی (همانند “پنجره ها”) و فاکتورهای رتبه بندی HTTPS است. عدم انطباق در رتبه بندی ضعیف و یا حتی مجازات خواهد بود.

بنابراین چه چک لیست چک خود را چه باید باشد؟

در حالی که برخی از تاکتیک های این لیست برای یک دهه یا بیشتر توسعه یافته است. این چک لیست دقیقترین و موثرترین راهکارهای SEO برای تجارت الکترونیک در سال ۲۰۱۸ است: (از لینک ها برای پرش به هر بخش استفاده کنید)

  1. Understand search behaviour
  2. Optimise SEO tags
  3. Don’t underestimate images
  4. Improve category pages
  5. Review faceted navigation
  6. Start a blog
  7. Audit your site

۱ درک رفتار جستجو

مهم این است که کسی را که جستجو می کند بدانیم، اما کسی که در جستجوی است، یعنی هدف جستجو. Plug این است که در مورد محتوای مناسب در سایت شما و شما معادله مناسب برای تبدیل.

با مشتریانتان بهتر آشنا شوید. با استفاده از رفتارهای جستجو، الگوهای و روند، شما قادر به برآورده شدن نیازهای خود هستید.

دو هدف اصلی جستجو وجود دارد: اطلاعاتی و عملیاتی.

کلمات کلیدی اطلاعاتی – جستجو برای پاسخ به سوالات، راهنمایی ها، و یا در مورد چیزی یاد بگیرند
کلمات کلیدی معاملات – جستجو برای خرید یا دریافت خدمات حرفه ای

کلمات کلیدی معامله گرانه بیشتر به فروش ریسک می پردازند، مانند “خرید مربیان اسکیت بورد” یا “فروش کفش اسکیت”، و بنابراین باید تمرکز اصلی شما باشد.

با این حال، کلمات کلیدی اطلاعاتی می توانند در ابتدای سفر خریداران خود یا “کفش های اسکیت” یا “بهترین کفش های اسکیت” که می توانند برای پست های اطلاع رسانی وبلاگ استفاده شوند،

راهنمای مقایسه برای کاربران شما در محیط تجارت الکترونیک شما.

ابزار کلمه کلیدی گوگل هنوز در روش ترجیح من برای تحقیق کلمه کلیدی است. به یاد داشته باشید که رابطه قوی یک ترکیب برنده است.

بعد، ما یک بازیابی کلمات کلیدی را انجام می دهیم، که به عنوان فرآیند استفاده از هر کلمه کلیدی تعریف می شود. کلمات کلیدی توسط یک موتور جستجو انتخاب می شوند.

این فرایند نشان می دهد که چگونه افراد در جستجوی نام تجاری و ارائه محصول خود هستند، در حالی که روزنامه های مشتری را از طریق رفتار جستجوی خود برجسته می کنند.

همچنین نشان می دهد که در آن کلمات کلیدی شما با هم تداخل دارند و شکاف های موجود در محتوای شما را شناسایی می کنند

که فرصت های عالی برای ایجاد یک جستجوی منحصر به فرد برای مشتریان و مشتریان است.

۲ بهینه سازی تگ های جستجوگرها

با استفاده از نقشه برداری کلمات کلیدی بالا، ما قادر خواهیم بود صفحاتمان را بهینه سازی کنیم. به طور طبیعی، ما می خواهیم این کلمات کلیدی را به تگ های SEO ما بدست آوریم.

به منظور جلوگیری از تبدیل شدن به این پست، ما میتوانیم برچسبهای SEO را تعریف کنیم. این نتایج به طور برجسته در نتایج جستجو نمایش داده می شود و توسط موتورهای جستجو استفاده می شود

تا محتوای صفحه را درک کنند. بیایید نگاهی دقیق تر به هر برچسب بیاندازیم:

عنوان صفحه:

عنصر Critical SEO که نه تنها تأثیر مستقیم دارد، بلکه به شما در دستیابی به اهداف شما کمک می کند.

بهترین روش برای بهینه سازی صفحه:

صفحه را در جملهای مختصر که شامل کلید واژه اصلی است خلاصه کنید.
فقط شامل شرایط بسیار مرتبط و اجتناب از کلمات کلیدی “پر کردن” در عنوان – این می تواند اثر منفی داشته باشد.
نیاز به منحصر به فرد برای هر صفحه است.
به طور ایده آل طول بیش از ۶۰ کاراکتر برای جلوگیری از کوتاه شدن در نتایج جستجو.

متا توضیحات:

عنصر ارزشمندی SEO که تأثیر کمتری در رتبه بندی صفحات دارد، بلکه فرصتی برای تفکیک نتایج شما و تشویق کاربران به کلیک بر روی نتایج یک تماس واضحی روشن فراهم می کند.

بهترین روش برای بهینه سازی متا توضیح:

علاوه بر این، صفحه را شامل می شود، از جمله ارزش گزاره، نوشته شده شبیه به کپی آگهی.
اگر کلمه کلیدی ثانویه موجود باشد، اگر کلمه مورد نظر وجود داشته باشد، در صورت عدم وجود آن، کلمه هدف اصلی را وارد کنید. کلمات جستجو همگام در نتایج جستجو پررنگ می شوند، که می تواند نتیجه کلیک را از بین ببرد.
شامل یک تماس مشخص به عمل، ترجیحا در انتهای عنصر باشد.
نیاز به منحصر به فرد برای هر صفحه است.
گوگل اخیرا کاراکترهایی با حجم ۳۲۰ کاراکتر را گسترش داده است.

با وجود اینکه این برچسب های جستجوگر ارزشمند و بسیار قابل مشاهده هستند، بسیاری از سایت ها آنها را به طور موثری بهینه سازی نمی کند، که مانع از توانایی رتبه بندی و عملکرد SEO آنها می شود.

پس چه اتفاقی می افتد وقتی که برچسب های جستجوگر خود را بهینه نکنید؟ اساسا این چیزی است که اجازه دادن یک ربات برای نوشتن یک آگهی برای شما می دهد. بسیاری از سایت ها به این موضوع آسیب می رسانند، به خصوص برای رده های عمیق تر و صفحات محصول، دقیقا همان جایی که مشتریان شما نزدیک به خرید هستند.

به عنوان مثال، از Harris Tweed معروف جهان استفاده کنید. در موتور جستجو، سایت Harris Tweed توضیحات میدان متا پوسته را ترک کرده است که پس از آن توسط Google پر شده است.

این نتیجه یک توصیف متا است که توسط Googlebot نوشته شده است، که از صفحه خراشیده می شود.

علاوه بر این، عنوان صفحه موجود را نمی توان مورد استفاده قرار داد، بنابراین ما نتایج فتیش هریس تود در زیر را اصلاح کرده ایم. ما عنوان صفحه را به عنوان “رسمی” و “فروشگاه” بهروزرسانی کردهایم تا کاربران را به کلیک روی لینکها ببریم.

اما آنها همچنین به عنوان ترکیب کلمات کلیدی برای کمک به فروشندگان دیگر Harris Tweed فعالیت میکنند. ما توضیحات متا را به روز کردیم تا شامل یک پیشنهاد ارزش و یک تماس تلفنی به عمل باشد.

گزاره ارزش شامل چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید در وب سایت خود و انواع محصولاتی که ارائه می دهند را پیدا کنید. Call-to-action شامل یک پیشنهاد حمل و نقل رایگان است

که امیدوار است کاربران را جذب کند تا نتایج خود را بر روی خرده فروشان دیگر کلیک کنند.

۳ تصاویر را دست کم نگیرید

جستجوی تصویر عظیم است. با توجه به Moz، ۱ از ۳ جستجو در گوگل در حال حاضر جستجوی تصویری است. با بهینه سازی تصاویر خود، شما می توانید از یک فرصت بزرگ از دست رفته.

کاربران جستجوی “sofas velvet soap” این بسته تصویر را به عنوان نتیجه ارگانیک # ۱ به دست می آورند، به این معنی که تصاویر همه محتوای دیگر را خارج از رتبه بندی قرار می دهند:

کاربران با استفاده از موتور جستجو تصویر افزایش می یابند. اما کاربران پیدا کردن محصولات شما تنها سود نیست. تصاویر همچنین به موتورهای جستجو کمک می کنند

تا محتوای صفحه را درک کنندبنابراین سود دو برابر می شود.

پس چگونه ما تصاویر محصول را بهینه سازی کنیم تا ارزش های خود را در صفحات محصول ما افزایش دهند و در جستجوی تصویر بسیار رتبه بندی کنند؟ با استفاده از ویژگی های متنی alt و یک قرارداد به نام نام فایل بهینه برای عملکرد جستجوی تصویر ضروری است.

عناصر تصویر alt text و convention convention نامگذاری فایل

ویژگی های تصویر الت متن به وسیله موتورهای جستجو برای خواندن یک تصویر استفاده می شود، بلکه فرصتی برای استفاده از کلمه کلیدی نیز ارائه می شود.

از آنجا که موتورهای جستجو هنوز نمیتوانند تصاویر را درست ببینند (هنوز)، آنها به متن متکی هستند تا فهمیدن یک تصویر است. همچنین توجه داشته باشید

زیرا متن وب توسط خوانندگان صفحه نمایش برای دسترسی استفاده می شود.

در مثال زیر Sterling Furniture متن را از دست ندهد و دارای نام فایل قابل خواندن است:

بهترین شیوه های بهینه سازی تصویر:

متن اصلی باید مورد توجه قرار گیرد، برای دسترسی و جستجوگرها.
متن اصلی باید تصویر را با استفاده از زبان طبیعی، تقریبا ۳-۵ لغت طولی توصیف کند.
کلمات کلیدی در متن alt باید مورد استفاده قرار گیرد و به منظور جلوگیری از هرزنامه سازی با کلمات کلیدی، که می تواند تاثیر منفی داشته باشد.
کنوانسیون نامگذاری پرونده باید شامل شرایط توصیفی و نه فقط ارزشهای عددی بی معنی باشد.

۴ بهبود رده صفحات

صفحات ردههای صفحه در سایتهای تجارت الکترونیک اغلب صفحات غافلگیرانه هستند، اما معمولا بیشترین حجم جستجو را دارند.

در اغلب موارد، محصولات خاص به طور طبیعی حجم جستجوی کمتر از رده والدترشان دارند. به عنوان مثال، محصول “۵ yard kilt” تنها ۲۰ جستجو ماهانه در بریتانیا را بر اساس توصیف دارد، “tweed kilt” دارای ۲۱۰ جستجوی ماهانه در انگلیس و یک سطح دیگر، “kilts” است. دارای ۱۴،۸۰۰ جستجو در ماهانه انگلیس است.

پس چگونه می توانیم رده خود را برای این کلمات کلیدی با حجم بالا دریافت کنیم؟ این بهترین شیوه ها را برای صفحات دسته بندی کنید:

URL های استاتیک – لیستی از صفحاتی را ایجاد کنید که قابل استفاده نیستند.
آنها اساسا یک صفحه خالی به نظر گوگل است.

برای ساختن مثال جلو، این صفحه رده توسط انجمن کیلت بسیار خوب است که در تمام کتیبه های زیبای خود نگاه کند و از یک URL استاتیک پاک استفاده کند، اما متاسفانه صفحه کاملا بدون محتوای آن استفاده می کند. تمام متن روی صفحه به صفحات دیگر اشاره دارد، به این معنی که آن به آن صفحات و نه به این صفحه متعلق است. جای تعجب نیست که این صفحه برای کلمات کلیدی هدف خوب نیست.

۵ مرور ناوبری چهره

برای پیگیری یا عدم تکثیر؟ این یک سوال کلیدی است که به ناوبری فوری می آید. در حالی که این کار را می توان انجام داد، رویکرد استراتژیک بسیار ساده است. اما ابتدا اجازه دهید ناوبری چهره را تعریف کنیم.

عناصر در صفحات برای فیلتر کردن محتوا، مانند قیمت، رنگ، سبک، نام تجاری و غیره استفاده می شود. بسیاری از ترکیبات فیزیکی از منظر چشم انداز ارزشمند هستند، در حالی که دیگران می توانند بیش از حد نمایه سازی و حتی خطرات محتوا را تکرار کنند. محدود کردن آنچه موتورهای جستجو می توانند خزیدن و شاخص را برای یک محیط بسیار بهتر برای هر دو ربات و انسان می سازد.

رویکرد کلیدی در شناخت نحوه برخورد با چهره شما این است که با استفاده از رفتار جستجو، جنبه ها را هماهنگ کنید، یعنی اطمینان حاصل کنید که حجم جستجو وجود دارد. به عنوان مثال، اجازه دهید از شوش خرده فروش کفش استفاده کنیم. آنها یک صفحه برای “Adidas Trainers” (135،۰۰۰ جستجو در انگلیس / ماه) و یک صفحه برای “Adidas Trainers Sale” (9،۹۰۰ جستجو در انگلیس / ماه) دارند. با این حال، آنها صفحه ای برای “مردان آدیداس ترنینگ” (۴۰،۵۰۰ جستجو در انگلیس / ماه) یا “مردان آدیداس ترنینگ فروش” (۴،۴۰۰ جستجو در انگلیس / ماه) ندارد. در حالی که حجم جستجوی به طور جمع و جوری پایین است، فرصت بسیار مهمی وجود دارد و تنظیمات فعلی آنها نمی تواند کاهش یابد.

اگر ما به جنبه های خود در رده آدیداس نگاه کنیم، می توانیم “مربیان مردان” و “فروش فقط محصول” را انتخاب کنیم، اما این یک indexable نیست. عنصر پیوند کانونی در صفحه adidas root رد می شود.

بدون اینکه بیش از حد فنی شود، چندین راه برای ثبت نام وجود دارد. یک راه این است که عناصری را که میخواهید نمایه سازی کنید، عنصر پیوند کانونیکال رفتار متفاوت، و آنهایی که شما نمیخواهید نمایهسازی شوند، میتوانند کانلیسم شوند و با ویژگیهای پیوند «nofollow» برچسبها را برای جلوگیری از نمایهسازی و خراب شدن خزیدن بودجه، برچسبگذاری کنند. به علاوه، شما می توانید سایت خود را برای تولید URL های استاتیک برای گرانروی های گرانقیمت و ترکیبات جلویی طراحی کنید. این کار چالش برانگیزتر است، اما احتمال دارد احتمال بیشتری دارد که آن نمایه شود.

یک تصویر سریع دیگر می تواند برای مثال از مبلمان استرلینگ استفاده شود. ۱،۶۰۰ جستجو برای “مبل چرمی قرمز” وجود دارد، بنابراین شما می توانید ترکیبی از “قرمز” و “چرم” را در وب سایت خود پیدا کنید. با این حال، شما احتمالا می خواهید اندیس کردن ترکیبات بیش از یک یا دو عنصر را محدود کنید، به ویژه اگر از جنبه ها و محصولات مختلفی دارید. “سه چاقوی چرمی قرمز به فروش می رسد در زیر ۵۰۰ پوند” ترکیبی از شش جنبه است و البته.

بنابراین برای recap، در حالی که پیکربندی facet تا حد زیادی متفاوت است، نقاط می تواند منجر به خالی بودجه خراب، رتبه بندی مانع، رقابت داخلی، و مسائل دید. به شدت توصیه یک نگاه بسیار نزدیک به جنبه خود را، با نقشه کلمه کلیدی خود را در دست.

۶ یک وبلاگ بسازید

وبلاگ نویسی یک راه عالی برای گسترش توانایی سایت شما برای هدفمند کردن کلمات کلیدی و غیر تراکنش برای ترافیک بیشتر است. ما درباره این موضوع اخیرا نوشتیم، بنابراین ما این بخش را نسبتا مختصر، اما لطفا فکر نکنید که این نشانگر اهمیت این تاکتیک است. وبلاگ نویسی یک راه قدرتمند برای جذب مشتریان جدید و افزایش میزان (اغلب محدودیت) سایت شما است.

اگر شما در حال حاضر از وبلاگ نویسی هستید، وبلاگهای بیشتری را در نظر بگیرید، اما محتوای خود را در اطراف کلمات کلیدی قرار دهید. به عبارت دیگر، از استراتژی بازاریابی تحقیقاتی خود استفاده کنید. اغلب، خیلی بهتر است، اما برای شما بسیار مؤثر است. به عنوان مثال، اگر شما یک خرده فروش باغ مانند Dobbies هستید، پس شما ممکن است بخواهید درباره «چگونگی ساخت یک تخت باغ بالابر» یا «چگونگی انتخاب چمن راست برای حیاط خود» بنویسید در این مثال، هر دو محصولی هستند که شما می فروشید. این روش وقتی جستجوگر اطلاعات میگردد، جستجوگرها را جلب می کند، اما زمانی که شما آماده خرید هستید، آنها نزدیک مرحله فاز خرید هستند.

کلمات کلیدی اطلاعات اغلب کاربران را در ابتدای سفر خریداران خود جلب می کنند و سپس کاربران را به محیط تجارت الکترونیک هدایت می کنند. به عنوان مثال، وبلاگ Schuh به تازگی در مورد “چگونه برای تمیز کردن مربیان” نوشته شده است، که ۸۸۰ جستجو در هر ماه در انگلستان است.

۷ سایت خود را حساب کنید

شما نمیتوانید انتظار داشته باشید همه اینها را خودتان انجام دهید. ممیزی فنی جستجوگرها می تواند مسائل کلیدی را شناسایی کند که جلوگیری یا جلوگیری از بیش از حد نمایندگانی که منجر به انحراف زدایی می شود و خزیدن بودجه را خراب می کند. اغلب علل و راه حل های این مسائل ساده هستند که می تواند تاثیر قابل توجهی بر عملکرد شما در جستجوی طبیعی داشته باشد.

چیزهای زیادی برای بررسی سایت شما وجود دارد، اما اکثریت قریب به طور خودکار به سایت شما نیستند. متخصص ما، متخصص SEO شما، سایت شما را بررسی می کند.

چگونه در مورد اجازه دادن به ما نگاهی به شما بکنیم؟ بدون هیچ تعهد رایگان حسابرسی SEO در اینجا دریافت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.