طراحی سایت بهناد صنعت سهند

طراحی سایت مشهد | طراحی اپلیکیشن مشهد | سئو مشهد | طراحی سایت راد وب

  طراحی سایت شرکت بهناد صنعت سهند

  سایت شرکت بهناد صنعت سهند در سال ۱۳۹۶ توسط شرکت راد وب طراحی شده است، ما خوشحال هستیم که توانسته ایم نیاز ها و درخواست های این شرکت را به خوبی برآورد کنیم و سایت تکمیل شده از لحاظ ظاهری و زیبایی زبانزد است.

  در طراحی سایت بهناد صنعت از جدیدترین تکنیک های برنامه نویسی استفاده شده است و همین موضوع باعث شده سایت بهناد صنعت در تمامی دستگاه ها (کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و موبایل) به صورت واکنش گرا (رسپانسیو) نمایش داده شود.

  درباره بهناد صنعت سهند

  شرکت فناوران بهناد صنعت سهند با تلاش و بهره گیری از دانش روز دنیا موفق به کسب گواهینامه های ISO9001/2015 مدیریت کیفیت و ISO10004/2012 رضایتمندی مشتری در سال ۹۶ گردیده است.

  این شرکت با هدف پوشش دادن و از میان بردن خلاء موجود در زمینه تکنولوژی روز دنیا اعم از مشاوره و طراحی و ساخت انواع مونو پمپ و روتور و استاتور به صورت تخصصی مرتبط با صنایع نفت، پتروشیمی، فاضلاب، دارویی، غذایی، لبنی، بهداشتی، رنگ ، شیمیایی، رب ،گلوکز،پوره و……. را دارد. همچنین از دیگر توانایی های این شرکت می توان طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی، قالبهای صنعتی و ….. را با جدیدترین نرم افزارهای مهندسی نام برد .

  خدمات فنی و مهندسی بهناد صنعت سهند

  طراحی و ساخت

  ۱- طراحی و ساخت انواع مونو پمپ
  ۲- طراحی و ساخت انواع روتور و استاتور با متریال خاص بصورتslot و تریپلکس
  ۳- طراحی و ساخت ماشین الات و قالبهای صنعتی

   
  طراحی سایت مشهد | طراحی اپلیکیشن مشهد | سئو مشهد | طراحی سایت راد وب
   
   

  تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

  دیدگاه ها بسته شده است

  telegram whatsapp imo