طراحی سایت مشهد | طراحی اپلیکیشن مشهد | سئو مشهد | طراحی سایت راد وب

  طراحی سایت تی واش

  سایت تی واش با هدف ارائه خدمات کارواش آنلاین توسط شرکت راد وب در سال 1396 طراحی شده است، تیم مدیریتی تی واش خواستار سایتی با طراحی رسپانسیو (واکنش گرا) برای کاربری در دستگاه های (کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و موبایل) برای ارائه خدمات نوین خود بودند، این گروه یکی از دغدغه های افرادی که خودرو دارند و وقت زیادی را در کارواش معطل می شوند را هدف قرار داد و ما با طراحی سایت رسپانسیو و همچنین طراحی اپلیکیشن موبایل خدمات روشویی، توشویی، موتورشویی، دوراکلین به همراه واکس و پولیش… در قالب سایت و اپلیکیشن بر روی دامنه Tiwash.com پیاده سازی کردیم. 

  درباره تی واش

  تی واش نوعی خدمت نوین است که شما با استفاده از آن دیگر نیاز نیست اوقات مفید خود را در کارواش های سنتی برای شستشوی خودرو خود هدر دهید. برای این منظور کافیست از طریق سایت یا اپلیکیشن تی واش سفارش خود را ثبت نمایید و پس از آن بلافاصله متصدیان حرفه ای تی واش به محل شما اعزام می شوند و خودروی شما را به بهترین نحو ممکن نظافت می کنند.

  تی واش ارائه دهنده کلیه خدمات کارواش از جمله روشویی، توشویی، موتورشویی، دوراکلین به همراه واکس و پولیش … با در اختیار داشتن کادری متعهد و باتجربه و حرفه‌ای درزمینهٔ نظافت خودرو و بکارگیری از بهترین مواد شوینده نانو در تمامی نقاط تهران آماده خدمت رسانی می‌باشد.

  اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمیزی و نگهداری خودرو برایتان از اهمیت خاصی برخوردار است و برای نظافت خودرو دچار دردسرهایی از قبیل ترافیک و شلوغی و مشغله کاری و … هستید به‌راحتی می‌توانید از کلیه خدمات تی واش استفاده کنید.

  نکات ویژه و مهم تی واش
  طراحی ساده و در عین حال زیبا
  استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی
  سفارش آنلاین کارواش
  طراحی اپلیکیشن موبایل
  طراحی واکنش گرا (رسپانسیو)
  پیاده سازی ووکامرس

  تی واش

   
  طراحی سایت مشهد | طراحی اپلیکیشن مشهد | سئو مشهد | طراحی سایت راد وب
   

  تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

  دیدگاه ها بسته شده است

  telegram whatsapp imo