SEO-internal page,radwebco

سئو صفحه داخلی

چک لیست صفحه جستجو در صفحه: ۱۱ فاکتور برای بهینه سازی برای رتبه بالاتر [۲۰۱۸]

گوگل بیش از ۲۰۰ عامل برای رتبه بندی سایت شما را تحلیل می کند. اگر شما همه آنها را می دانید چه؟

در مقاله زیر به طور کامل SEO، شما خواهید آموخت که چگونه یک وبلاگ بسازید که توسط موتورهای جستجو و خوانندگان به طور یکسان مورد علاقه خویش باشد.

اگر راهنمایی هایی را که دنبال می کنید دنبال کنید، SEO شما در هیچ زمان ایده آل نخواهد بود. شما به راحتی ترافیک را تولید می کنید و همچنین در حین خواب شما منجر به تولید می شود.

آماده به یادگیری راز بهینه سازی در محل است؟

سئو صفحه داخلی چیست؟

سئو صفحه داخلی بر روی پیشرفت هایی است که می توانید به سایت خود ایجاد کنید. این می تواند به محتوای (یعنی متن) یا طراحی (به عنوان مثال نگاه) سایت شما باشد.

این در مقایسه با آفلاین SEO است که شامل مواردی است که خارج از سایت شما انجام شده است مانند ایجاد لینک ها و اشتراک های اجتماعی.

در اینجا ۱۱ فاکتور سه بعدی سفارشی روی صفحه وجود دارد که می توانید بهینه سازی کنید تا در Google رتبه بندی کنید. من آنها را از لحاظ دشواری در برابر پرداخت ثبت نام کرده ام، به طوری که اگر از راه بالا کار خود را انجام دهید، بهترین نتیجه را با کمترین تلاش پیدا خواهید کرد.

 1. بهینه سازی عنوان Meta و Meta توضیحات خود را

عناوین متا و متا توصیف هنوز در مورد رتبه بندی به نظر می آیند.

یک نکته ی حرفه ای این است که همیشه کلمه ی کلیدی خود را برای آغاز عنوان بگذارید. همانطور که می توانید در این پست مشاهده کنید، من با “On-Page SEO” شروع کردم، کلیدواژه هایی که هدف قرار می دهند.

در متا توصیف، هدف استفاده از کلمات کلیدی LSI (یعنی تغییرات کلمه کلیدی شما) است. برای ادامه نمونه این پست وبلاگ، در متا توضیحات زیر مراجعه می کنم: “در صفحه های اصلی SEO”، “موتورهای جستجو بهینه سازی موتورهای جستجو” و غیره

شما می توانید با استفاده از HitTail گزینه های کلیدی را پیدا کنید.

یک نکته ی تبلیغی حرفه ای برای توضیحات متا، استفاده از emojis است. همانطور که می بینید، این آیکون های زرد جذب توجه CTR خود را از طریق سقف در آورده است. CTR بالاتر = رتبه بندی گوگل بالاتر.

شما می توانید داده های ساخت یافته خود را با این ابزار توسط گوگل تست کنید.

 1. URL های کوتاه و توصیفی داشته باشید

کدام URL را ترجیح می دهید؟

 1. yoursite.com/blog/archive/10/22/2018/this-the-seo-strategy-I-use-lol/page/1
 2. yoursite.com/seo-strategy
 3. yoursite.com/?p=345

من مطمئنا امیدوارم که شما انتخاب کنید

موتورهای جستجو همان اولویت دارند: مت کاتز از تیم الگوریتمهای گوگل اعلام کرده است که ۳-۵ کلمات اول در URL شما وزن بیشتری دارند.

هنگامی که به انتخاب اسلحه می آید، سعی کنید آن را به عنوان کوتاه ترین ممکن است در حالی که هنوز هم کلمات کلیدی خود را در.

۳هدفمند کلمات کلیدی با استفاده از اصلاح کننده ها

اصلاح کنندگان کلمات زیر هستند: Best، ۲۰۱۸، ۲۰۱۹، Guide، Complete، For Beginners، Review، Checklist، Step by Step، How to.

وقتی این اصلاح کنندگان را اضافه می کنید، یک دنیای کاملا جدید از فرصت های ترافیکی آلی را باز می کنید (که رتبه الکسا را افزایش می دهد).

افزودن اصلاح کننده ها به الگوریتم Rankbrain گوگل کمک می کند درک آنچه در مورد سایت شما است.

شما می توانید برخی از اصلاح کننده های بالقوه را با نگاه کردن به “جستجو مرتبط با X” در پایین هر جستجوی Google پیدا کنید.

 1. از سلسله مراتب H1، H2، H3 استفاده کنید

H1 باید به طور انحصاری برای عنوان پست شما رزرو شود. مهم این است که شما بررسی کنید که ساختار وبسایت (یا تم وردپرس) به این موضوع احترام می گذارد. لطفا یک مورد دیگر را برای بررسی این کنجکاوی کنید.

اگر برای مثال یک راهنمای «۶ مرحله» بنویسید، می توانید از برچسب های H2 برای زیرمجموعه استفاده کنید. شما می توانید کلمات کلیدی خود را در یک یا دو فرعی H2 برای افزایش پیشرفت SEO افزایش دهید.

و در نهایت H3 برای هر زیرمیزی اضافی که راهنمای شماست.

 1. یک چالش کلیدی کلیدی ۱-۲٪ داشته باشید و کلمات کلیدی خود را در پاراگراف اول رها کنید

در حالی که درصد تراکم باید به طور طبیعی به نظر برسد و هرگز نباید پست خود را با کلمات کلیدی بیش از حد تحمل کنید، خوب است که مقدار کلیدی کلمات کلیدی در پست خود داشته باشید.

همچنین، به جای باز کردن مقدمه ای طولانی و غیر مرتبط، سعی کنید فقط به موضوع بروید و کلمه کلیدی خود را در اولین پاراگراف قرار دهید.

مرتبط: در اینجا چگونگی انجام تحقیقات کلید واژه انجام می شود

علاوه بر این، به جای تکرار کلمه کلیدی ایده آل شما، سعی کنید از مضامین مختلف یا نسخه های جایگزین استفاده کنید، به این ترتیب خواننده خود را خسته نکنید و در عین حال کلمات کلیدی بیشتری را برای رتبه بندی انتخاب کنید.

به عنوان مثال، اگر شما در مورد “چگونه میزبان یک رویداد” نوشتید، می توانید کلمات کلیدی مانند “چگونگی پرتاب یک حزب / کنفرانس”، “دستورالعمل میزبانی رویداد” و غیره را شامل کنید.

 1. از تصاویر، فیلم ها و صوتی استفاده کنید

هر کس تنها با خواندن یاد می گیرد. هنگام نوشتن مطالب، مخاطبان شنوایی و بصری را نیز هدف قرار دهید. نه تنها این باعث می شود که خوانندگان بیشتری داشته باشید، بلکه زمان بیشتری را در سایت افزایش می دهد، یک معیار بسیار مهم برای گوگل در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا سایت شما در SERPs ارزش دارد یا نه.

علاوه بر این، اضافه کردن چندرسانه ای به پست شما نیز باعث می شود که پست شما کامل تر شود و به همین ترتیب احتمال بیشتری برای آوردن لینک های ارگانیک به شما می دهد.

من معمولا دوست دارم فیلم ها را به پست هایم جاسازی کنم، زیرا خوانندگان من آنها را دوست دارند.

از آنجایی که من به طور کلی وقت ندارم که ویدیوهای مربوط به جستجوگرها را انجام دهم، اغلب فقط به یوتیوب می روم و یک ویدیو واقعا عالی برای جاسازی پیدا می کنم.

در اینجا یک صفحه پیگیری جامع درون صفحه ای توسط بریان دین از Backlinko است.

 1. پیوند به پست های قبلی و سایر سایت ها

پیوند خروجی و ورودی برای یک مقاله جستجوگر سالم حیاتی است.

مثال بزرگی از اتصال داخلی ویکی پدیا است. توجه داشته باشید که هر پیوند دارایی کلیدی است و پیوندی با یک پست بسیار معتبر و گسترده در مورد آن موضوع می باشد.

برای لینکهای خروجی، شما باید به ۴ تا ۶ سایت خارجی در هر پستی پیوند دهید. از آنجایی که من سایت های دیگر را مدیریت می کنم (مثل Futures Sharks، Vulnerabilities Flux و Young Slacker)، من دوست دارم به بعضی از آنها و همچنین چند سایت که من مجبور نیستم مخلوطی از لینک DA، DR پست را در اختیار داشته باشم.

اگر به کسی پیوند دهید، مطمئن شوید که ایمیل آنها را به آنها بگویید! آنها ممکن است شما را بر روی پروفایل های رسانه های اجتماعی خود بچرخند و شما را بیشتر ترافیک اجتماعی می کنند.

 1. استفاده از alt متن مناسب در تمام تصاویر خود را

آلت متن به خزنده ها کمک می کند تا درک آنچه در مورد تصاویر است. هنگام نامگذاری تصاویر خود اطمینان حاصل کنید که برخی از کلمات کلیدی را وارد کنید.

 1. بهینه سازی سایت (تغییرات فنی)

دو چیز بسیار مهم که باید در سایت خود داشته باشید

محتوای بارگیری سریع (تصاویر با اندازه های کاهش یافته و Javascript بدون سنگین، همه از طریق یک CDN حق بیمه (شبکه تحویل محتوا) بارگیری شده است). شما می توانید یک پلاگین مخفی مانند WordPress سریعترین کش را نصب کنید تا این مشکل حل شود.

پاسخگویی موبایل (اگر سایت شما هنوز برای موبایل بهینه سازی نشده باشد، چه چیزی شما را به انجام می رساند؟ گوگل به صراحت اعلام کرده است که سایت هایی را که آماده موبایل نیستند را جریمه می کند) راهنمایی: نصب پلاگین AMP برای وردپرس برای رتبه بندی حتی بالاتر.

درباره ایجاد این تغییرات مهم در وبسایتتان با توسعهدهندهتان صحبت کنید.

 1. به اشتراک گذاری فوق العاده آسان و نظرات وبلاگ را تشویق کنید

سیگنال های اجتماعی در حالیکه به رتبه بندی می آید در حال افزایش است. شما می توانید دکمه های اجتماعی با این افزونه وردپرس آسان اضافه کنید. نگاهی به سهام اجتماعی من در سمت چپ این تصویر نگاه کنید.

مزیت اضافه به اشتراک گذاری اجتماعی این است که شما از شبکه های اجتماعی ترافیکی بیشتری دریافت خواهید کرد و درآمد بیشتری از طریق تبلیغات خواهید داشت. علاوه بر این، قرار گرفتن در معرض اضافی، احتمالا بعضی از لینک های مضر شما را به زمین می اندازد.

علاوه بر این، افرادی را تشویق کنید که در مورد پست خود نظر دهند. گوگل این تعامل را متوجه می کند و برای ایجاد این محتوای ارزشمند به شما پاداش می دهد.

 1. نوشته های وبلاگ طولانی با ارزش بسیار ارزشمند را بنویسید

من می دانم که نوشتن پست های ۳۰۰-۵۰۰ کلمه وبلاگ آسان است، اما به من اعتماد کن، تلاش های اضافی که برای نوشتن یک پست وبلاگ طولانی تر انجام می شود، ارزشش را دارد.

مطالعات انجام شده چندین نشان می دهد که پست هایی که طول ۱۵۰۰-۲۰۰۰ کلمه دارند، بهتر از پست های کوتاه رتبه بندی خواهند شد.

اطمینان حاصل کنید که محتوای شما شگفت انگیز و کامل است. اگر در تلاش برای پیدا کردن محتوا در پست خود در تلاش هستید، توصیه می کنم به تکنیک آسمان خراش نگاه کنید.

این تکنیک اساسا شما را به جستجوی کلمات کلیدی دلخواه شما می آموزد و سپس نتایج ۵ تا ۱۰ برتر را به یک مقاله جامع تر خلاصه می کند.

نوشتن محتوای طولانی و فاصله آن زمانهایی را که مردم در سایت شما صرف می کنند افزایش می دهد. این “زمان خلوت” شگفت انگیز در رتبه بندی سایت شما کار می کند.

پاداش: مطالب خود را با مرتب سازی پست های قدیمی به روز نگه دارید

شما می توانید نمره طراوت پست خود را با نگاهی به روند، به روز رسانی پست ها با اطلاعات جدید و همچنین به چیزهای فصلی مانند تعطیلات نگاه کنید.

هک که همچنین کار می کند به روز رسانی تاریخ انتشار پست های خود را هر زمان که شما را به تغییرات قابل توجهی به آنها. هر زمان که پست های شما به تازگی منتشر شده است، من در رتبه بندی های مختلف تجربه کرده ام.

نتیجه

اینها عوامل برجسته در صفحه SEO هستند که به آنها توجه ویژه ای می شود. اگر این چک لیست ۱۱ مرحله ای را دنبال کنید، شما شروع به دیدن ترافیک بیشتر و موقعیت های SERP بالاتر خواهید کرد.

به خاطر داشته باشید که محتوای عالی را بنویسید، مقدار طبیعی کلمات کلیدی را بپوشانید و لینک های ورودی و خروجی را دریافت کنید.

امیدوارم که این پست ارزشمند باشد اگر شما انجام دادید، یک نظر را به من بگویید که عامل شما نمی دانستید و این مقاله را با دوستان بازاریابی خود به اشتراک بگذارید. (همچنین نظر شما یک لینک پشتیبان را به شما می دهد!)

طراحی سایت مشهد 

طراحی اپلیکیشن مشهد 

سئو سایت مشهد 

طراحی سایت