طراحی سایت شرکت آپادانا

  اگر صاحب یک شرکت هستید یا قصد دارید به زودی شرکت خودتان را ثبت کنید، حتما می دانید اینترنت نقش مهمی را در کسب و کار شرکت ها ایفا می کند و داشتن وب سایت از ملزومات موفقیت در دنیای دیجیتال امروزی به حساب می آید. شرکت طراحی سایت راد وب با طراحی انواع سایت ها از جمله سایت شرکتی، امکان برندسازی و استفاده از پتانسیل های موجود در دیجیتال مارکتینگ را در اختیار شما قرار می دهد.

  شرکت طراحی سایت راد وب قادر است تا علاوه بر برطرف نمودن تمامی نیاز های ابتدایی یک سایت، نیازها و درخواست های پیشرفته مشتریان خود را طبق خواسته آن ها برطرف نماید که این امر موجب رضایتمندی مشتریان شرکت طراحی سایت راد وب می باشد.

  طراحی سایت شرکت آپادانا

  شرکت آپادانا جهت آشنایی هر چه بیشتر مشتریان خود و با هدف نمایش خدمات و محصولات شرکت بر روی بستر اینترنت خواستار سایتی با کاربری ساده بودند. گروه راد وب نیز پس از بررسی ایده ها و نظرات شرکت آپادانا شروع به طراحی سایت کردند که در نهایت سایتی با دامنه https://apadanapack.com ایجاد شد. مراجعه کنندگان می توانند با مراجعه به این سایت بخش هایی مانند محصولات، گالری و تاریخچه این شرکت را مشاهده و مطالعه کنید.

  درباره شرکت آپادانا

  شرکت توسعه صنایع بسته بندی پیشگامان آپادانا در اسفند ماه سال ۱۳۹۰به شماره ۴۴۲۶۵ در شهرک صنعتی فناوری های برتر در شهر مشهد مقدس به ثبت رسید.
  ظرفیت سالانه این مجموعه در فاز اول ۲۲۰۰۰ تن انواع ورق و کارتن می باشد.

  امکانات تولیدی این شرکت به شرح ذیل می باشد:
  ۱-خط ورق سازی عرض ۲ متر ساخت شرکت لنگستون آمریکا
  ۲-خط چاپ TCY تایوان با ظرفیت ۰۰۰/۱۵۰کارتن در روز
  ۳-دایکات BOBST با ظرفیت ۴۵۰۰ شیت در ساعت
  ۴- دستگاه دوخت منگنه TCM تایوان با ظرفیت ۱۲۰۰۰ کارتن در هر شیفت

  نکات ویژه و مهم آپادانا
  طراحی ساده و در عین حال زیبا
  استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی
  طراحی واکنش گرا (رسپانسیو)

  شرکت آپادانا

   
  طراحی سایت مشهد | طراحی اپلیکیشن مشهد | سئو مشهد | طراحی سایت راد وب

  تکنولوژی های مورد استفاده در سایت: