طراحی سایت هواپیمایی آسا‌چارتر

آژانس مسافرتی

آژانس مسافرتی

اگر شما هم یک شرکت آژانس هواپیمایی را اداره می کنید، حتما تجربه های زیادی از حجم بالای کار را به یاد دارید. در چند سال گذشته آژانس های مسافرتی با ایجاد وب سایت توانسته اند حجم کاری خود را به شکل قابل توجهی کاهش دهند و اتوماسیون اداری خود را به خوبی مدیریت نمایند. ایجاد وب سایت نه تنها هزینه ها و مشکلات آژانس های هواپیمایی را کم کرده، بلکه توانسته است رضایت کاربران را در پی داشته باشد.

در گذشته کاربرران باید با تماس یا مراجعه حضوری به دفاتر هواپیمایی بلیط هواپیمای مورد نظر خود را تهیه می کردند، اما امروزه می توانند با چند کلیک این بلیط ها را تهیه کنند و تنها برای قسمتی از هماهنگی ها با دفاتر هواپیمایی تماس تلفنی برقرار می کنند.

اگر می خواهید برای دفتر هواپیمایی خود وب سایت ایجاد کنید، شرکت طراحی سایت راد وب می تواند کمک شایانی برای شما باشد.

طراحی سایت هواپیمایی آسا‌چارتر

گروه آسا سیر به منظور سهولت هر چه بیشتر مشتریان برای تهیه بلیط هواپیما چارتری در بستر اینترنت، خواستار سایتی وردپرسی بودند که بعد از مراجعه به گروه راد وب و اعلام نقطه نظرات و ایده های خود برای این سایت، گروه راد وب اقدام به طراحی سایت با دامنه http://asacharter.com کرد. در این سایت بازدیدکنندگان می توانند قیمت بلیط هواپیما چارتری داخلی و خارجی را مشاهده کنند و اقدام به رزرو آنلاین نمایند.

درباره هواپیمایی آسا‌چارتر

بلیط هواپیما چارتری با آسا سیر با هدف ارائه خدمات نوین در صنعت گردشگری سیستم فروش پروازهای سیستمی و چارتری را راه اندازی نمود.لطفادر صورت بروز هرگونه مشکل لطفا با شماره تلفن های اعلام شده در انتهای صفحه تماس حاصل نمایید.

یکی از اصطلاحاتی که هنگام خرید بلیط هواپیما مشهد  زیاد به آن برمی‌خورید، بلیط چارتر است. اما بلیط هواپیما چارتری چیست؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا درباره‌ی مفهوم چارتر توضیح می‌دهیم و بعد می‌رسیم به بلیط چارتر.

بلیط هواپیما چارتری چیست؟

چارتر (charter) به طور کلی به معنای دربست کردن است. عبارت «چارتر کردن» فقط برای پرواز کاربرد ندارد، برای هتل یا باقی وسایل نقلیه‌ی مسافرتی مثل قطار و اتوبوس و کشتی و… نیز به‌کار می‌رود. فعلا ما با بلیط چارتر در حمل‌ونقل هوایی سروکار داریم. یعنی هروقت یک نفر یا یک شرکت، تمام یا بخشی از صندلی‌های یک هواپیما یا یک مسیر پروازی را سالیانه یا برای مدت معلومی اجاره کند، می‌گویند آن پرواز را چارتر کرده است. مثلا شما یک کمپانی بسیار بزرگ و پررونق دارید که حدود هفتاد نفر از کارکنان شما باید در طول هفته چندبار، مثلا دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها به مقاصد معینی سفر کنند، در این شرایط برایتان باصرفه‌تر خواهد بود که پرواز را در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از یک شرکت هواپیمایی برای کارکنان‌ تان چارتر کنید. به زبان ساده‌تر، چارتر کردن شبیه خریدکردن عمده نسبت به خریدهای خرد است: در خرید عمده شما مبلغ کمتری نسبت به خرید خرد همان کالا می‌‌پردازید، چارتر کردن پرواز هم باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شرکت‌ها می‌شود.

نکات ویژه و مهم سایت آسا چارتر

طراحی ساده و در عین حال زیبا
استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی
طراحی واکنش گرا (رسپانسیو)
رزرو آنلاین بلیط

آسا چارتر

 
طراحی سایت مشهد | طراحی اپلیکیشن مشهد | سئو مشهد | طراحی سایت راد وب

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

telegram whatsapp imo