طراحی‌ سایت پزشکی دکتر دبیراشرافی

طراحی‌ سایت پزشکی

طراحی‌ سایت پزشکی

  شما پزشکان، مدیران کلینیک و بیمارستان ها می توانید برای مجموعه، کلینیک یا بیمارستانی که در آن فعالیت دارید، وب سایتی راه اندازی نمایید که از این طریق می توانید خدمات خود را به صورت اینترنتی در اختیار کاربران قرار دهید. این کار علاوه بر اعتماد بیماران و رضایتمندی بیشتر، اتوماسیون اداری شما را نیز منظم تر می کند.

  طراحی سایت پزشکی که توسط شرکت طراحی سایت راد وب انجام می شود با نیاز سنجی از پزشکان و بر اساس آخرین استانداردهای طراحی سایت دنیا صورت می گیرد. طراحی قالب های رسپانسیو و سازگار با سئو تنها بخشی از ویژگی های سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت راد وب می باشد.

  طراحی‌ سایت پزشکی دکتر دبیراشرافی

  مرکز نازائی دکتر دبیراشرافی با هدف ارائه خدمات و آشنایی هر چه بیشتر بیماران و مراجعه کنندگان با این مرکز با مراجعه به شرکت طراحی سایت راد وب خواستار سایتی پزشکی با کاربری ساده بودند که بعد از دریافت نقطه نظرات این مرکز نازائی اقدام به طراحی سایت گردید و نتیجه کار سایتی با دامنه http://dabirashrafidc.com شد. شما می توانید با مراجعه به این سایت با تمامی خدمات این مرکز نازائی آشنا شوید.

  درباره سایت پزشکی دکتر دبیراشرافی

  مرکز نازائی دکتر دبیراشرافی جزء مراکز انگشت شماری در رابطه با لقاح آزمایشگاهی است که در سال 1376 رسماً افتتاح گردید. البته فعالیت در رشته لاپاراسکوپی هیستروسکوپی را از سال 1358 آغاز نموه بودیم. شروع رشته اخیر در بیمارستان میرزا کوچک خان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده است. در فاصله سالهای 1358 تا 1376 (سال افتتاح مرکز ناباروری خصوصی) ما روش هایی در مورد فتوسکپی (مشاهده جنین در رحم) کوریونوسکوپی (بیوپسی از جفت جهت تشخیص سلامت جنین) توبوسکوپی (بررسی داخل لوله های رحم در خانم های نازا) را راه اندازی نمودیم ولی بدین نتیجه رسیدیم که کار کردن در تمام این رشته ها امکان پذیر نیست و انحصاراً به تحقیق در مورد کاربرد لاپاروسکوپی، هیستروسکوپی در نازائی پرداختیم.

  نکات ویژه و مهم سایت پزشکی دکتر دبیراشرافی
  طراحی ساده و در عین حال زیبا
  استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی
  طراحی واکنش گرا (رسپانسیو)

  طراحی‌ سایت پزشکی دکتر دبیراشرافی

   
  طراحی سایت مشهد | طراحی اپلیکیشن مشهد | سئو مشهد | طراحی سایت راد وب

  تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  20 − 1 =

  telegram whatsapp imo