طراحی سایت پزشکی دکتر توکلی زاده متخصص جراحی زنان

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

  طراحی سایت پزشکی دکترتوکلی زاده متخصص جراحی زنان

  دکتر شیرین توکلی زاده برای آشنایی هر چه بیشتر مراجعه کنندگان و بیماران خود خواستار وب سایتی اینترنتی برای معرفی خود خواستار بود که بعد از  دریافت نقطه نظرات ایشان اقدام به طراحی سایت کردیم.

  شما پزشکان، مدیران کلینیک و بیمارستان ها می توانید برای مجموعه، کلینیک یا بیمارستانی که در آن فعالیت دارید، وب سایتی راه اندازی نمایید که از این طریق می توانید خدمات خود را به صورت اینترنتی در اختیار کاربران قرار دهید. این کار علاوه بر اعتماد بیماران و رضایتمندی بیشتر، اتوماسیون اداری شما را نیز منظم تر می کند.

  طراحی سایت پزشکی که توسط شرکت طراحی سایت راد وب انجام می شود با نیاز سنجی از پزشکان و بر اساس آخرین استانداردهای طراحی سایت دنیا صورت می گیرد. طراحی قالب های رسپانسیو و سازگار با سئو تنها بخشی از ویژگی های سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت راد وب می باشد.

  درباره دکترتوکلی زاده

  جراح و متخصص زنان و زایمان ، نازایی هستم.دوران راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسه تیزهوشان مشهد(فرزانگان) گذراندم. بعد از فارغ التحصیلی در همان سال رشته پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز کردم و سپس بلافاصله بعد از پایان دوره طرح پزشکی عمومی در رشته تخصصی زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد شروع به تحصیل کردم که با لطف پرودگار با درجه عالی و کسب بورد تخصصی اینترناسیونال در این رشته فارغ التحصیل شدم. در طی این سالها از راهنمایی اساتید بزرگ این رشته بهره مند گردیدم.علاوه برآن همواره از تجربیات علمی وعملی پدرم دکتر مهدی توکلی زاده (جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی ) و عموی بزرگوارم دکتر رضا توکلی زاده از اساتید برجسته رشته تخصصی زنان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و برادرم دکتر حمید توکلی زاده (متخصص زنان زایمان و نازایی، فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی و روباتیک  از امریکا ) بهره جستم. پس از آن با اندوخته ای از دانش، دوران تعهد طرح خود را در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور و دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذراندم. در طی این مدت هرگز از مطالعه ویادگیری بازنماندم و پیوسته دوره های آموزشی و تکمیلی را در تهران و کشور امریکا گذراندم.طی این مدت مقالات متعددی در مجلات علمی نوشته ام که تعدادی از آنها با همکاری اساتید بزرگی بوده است. علاوه برآن دارای گواهینامه سونوگرافی زنان و گواهینامه هیپنوتیزم بالینی هستم عضو جامعه جراحان ایران و عضو انجمن هیپنوتیزم خراسان و پزشک نمونه در راستای طرح تحول نظام سلامت و کاهش آمار سزارین میباشم.در حال حاضر در بیمارستان پاستورنو و بیمارستان رضوی که از بهترین بیمارستان های درجه یک ممتاز شهر مشهد می باشند و همچنین در  بیمارستان جواد الائمه مشغول به کار هستم . خداوند مهربان را شاکر و سپاسگذارم که قدرت خود را در دستان من قرار داد تا بتوانم خدمتگزار خلق او و دست او در زمین باشم.

  نکات ویژه و مهم سایت دکتر توکلی زاده
  طراحی ساده و در عین حال زیبا
  استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی
  طراحی واکنش گرا (رسپانسیو)

  طراحی سایت پزشکی دکتر توکلی زاده متخصص جراحی زنان

   
  طراحی سایت مشهد | طراحی اپلیکیشن مشهد | سئو مشهد | طراحی سایت راد وب

  تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دوازده − سه =

  telegram whatsapp imo