طراحی سایت فروشگاهی اوستا نجار

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی اوستا نجار

به جرات میتوان گفت که از زمان به وجود آمدن تکنولوژی طراحی وب سایت ,بیشترین انواع وب سایتی که ایجاد شده است وب سایت های فروشگاهی میباشد. امروز در ایران بسیاری از افراد حتی قبل از رفتن به مغازه حتما سری به یکی از سایت های فروشگاهی آنلاین زده و یک برآورد قیمت کرده تا با فکری بازتر بتوانند خرید خود را انجام دهند. در واقع یک فروشگاه اینترنتی شامل وب سایتی است که امکان نمایش محصولات به همراه ویژگی های آنها را فراهم می کند این وب سایت با امکاناتی که دارد می تواند محصول یا خدمتی که از طرف فروشنده تولید می شود را به کاربران مختلف معرفی کند، ویژگی ها و مشخصات آن را نمایش دهد و امکان سفارش و نهایتا خرید از طرف کاربر را فراهم کند.

گروه تولیدی محمدیار به منظور هدف ارائه خدمات خود نمایش و فروش محصولات خود بر روی سایتی اینترنتی به شرکت طراحی سایت راد وب درخواست سایتی فروشگاهی را داد که شرکت ما بعد از برگزاری جلساتی با این گروه و دریافت نظرات اقدام به طراحی سایت اوستا نجار کرد که نتیجه سایتی فروشگاهی بسیار عالی با امکانات فوق العاده بود.

درباره اوستا نجار

گروه تولیدی محمدیار فعالیت خود را از سال ۷۹ در زمینه ساخت سرویس خواب عروس و سیسمونی نوزاد آغاز کرده و تمام توان خود را بر این داشته است که با حفظ

۱-کیفیت...

(مهم ترین اصل که همواره از ابتدای فعالیت،دستور کار خود قرار داده ایم،زیرا باعث دستیابی به مهمترین هدف ما که جلب رضایت مشتری و ارایه محصولی با دوام و ماندگار هست میگردد.)

۲- ارایه مدلهای جدید و تنوع محصول...

(با بهره گیری از تیم طراحی مجرب و استفاده از تکنولوژی های روز، همگام با صنعت چوب دنیا)

۳-فروش محصول به قیمت تولید
با بالاترین کیفیت

۴-گارانتی ۳۶ ماهه معتبر و پاسخگو

نکات ویژه و مهم اوستا نجار
طراحی ساده و در عین حال زیبا
استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی
طراحی واکنش گرا (رسپانسیو)
نصب ووکامرس
سئو سایت
طراحی لوگو

سرویس خواب مشهد | سرویس چوب نوزاد مشهد

 
طراحی سایت مشهد | طراحی اپلیکیشن مشهد | سئو مشهد | طراحی سایت راد وب

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

telegram whatsapp imo