سئو ، بازی استراتژیک یا رتبه دهی به ارزش واقعی محتوا ؟

سئو ، بازی استراتژیک یا رتبه دهی به ارزش واقعی محتوا ؟Reviewed by راد وب on Sep 7Rating:

سئو ، بازی استراتژیک یا رتبه دهی به ارزش واقعی محتوا ؟

تخصص شرکت طراحی سایت راد وب مشهد

مشهد-بلوار هاشمیه – انتهای هاشمیه 40- پلاک7- ساختمان راد

تلفن:38832468-051

 

امروز توسعه دهندگان وب و تولید کنندگان محتوا نا گزیرند هر چند هم که وبسایتشان دارای محتوای غنی باشد به بهینه سازی وبسایتشان برای موتورهای های جستجو بپردازند.

شاید اینکه بخواهیم وبسایت ما  در صفحات و رده های اول موتورهای جستجو قرار گیرد را بتوان به  مهارت در یک بازی استراتژیک بسیار قوی تشبیه کرد.

بی شک  این بازی نیازمند یک بازی گردان  می باشد . مهندس سئو ؟؟؟

 

SEO

 

گفتن این جمله که سپردن وب سایت بدست یک مهندس سئو قوی ارزش بیشتری  نسبت به تولید محتوای قوی دارد شاید زیاد هم عجیب نیست و نزدیک به حقیقتی محض و کمی تلخ است.

 

موتور های جستجوی قوی مثل google  و  bing همه روزه و هر لحظه در تلاش اند با مهندسی سئوی مخرب مقابله کنند و راه کار های آن ها به شکل تغییر و تجدید الگوریتم های موجودشان می باشد , الگوریتم هایی که هیچ وقت رو نمایی نمی شوند و از معرفی آن ها فقط به اشاره  به نام هایشان بسنده می شود .  پنگوئن و پاندا از نام های انتخابی گوگل برای الگوریتم های خود است.

 

البته موتور های جستجو تا جایی که به محتوای غنی ضربه نخورد و حتی کمک به بهتر شدن رتبه آن ها کند توضیحاتی در رابطه به الگوریتم های خود در اختیار مهندسین سئو قرار می دهند.

 

همه تلاش یک موتور جستجو تبدیل  نتایج خود به همان چیزی است که کاربر انتظار آن را دارد و رضایت آن را جلب می کند.

 

سرویس های افزایش بازدیدی همچون پی سی رنک و بست رنک و …  که از تکنیک فریم و با استفاده از چندین  Iframe  در یک صفحه استفاده میکنند از نظر نویسنده  مفهوم همان مهندسی سئوی مخرب را می رسانند که بازدید وبسایت ها را افزایش می دهند بدون توجه به محتوای آن  وبسایت ها.  جالب اینکه این سرویس ها با هر بازدید کاربران برای خود نیز بازدید می خرند.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *