طراحی سایت Air Jordan 2012Reviewed by راد وب on Sep 10Rating:

طراحی سایت Air Jordan 2012

طراحی سایت Air Jordan 2012

تخصص شرکت طراحی سایت راد وب مشهد

مشهد-خیابان چمران-خیابان گلستان-پلاک94-واحد5

تلفن: 38538777-051

سالها مایکل جردن استوره بسکتبال ما را با بازی زیباش شگفت زده می کرد، در زمانی که اینترنت نبود و یا زمانی که فراگیر نشده بود ما دسترسی مناسب به اطلاعات نداشتیم و تنها با خرید یک مجله خارجی ماه ها و سالها با مقالات و تصاویر این ورزشکار بزرگ زندگی می کردیم، پشت درب اتاق من تماماً پر از تصاویر مایکل جردن و شکیل اونیل بود (یادش بخیر)، با پا کردن کفش های Air Jordan انگاری پرواز می کردیم.

طراحی سایت راد وب مشهد

 

اما امروزه در پی وجود دسترسی به اینترنت پر سرعت دیدن سایت های این برند ها شیرین و جذاب شده است. محصولات این برند ها در محیطی چند رسانه ای به زیبایی معرفی می شود. در طراحی سایت ایر جردن ۲۰۱۲ نیز کیفیت طراحی و ایجاد هیجان در گروه سنی نوجوانان و جوانان در کنار معرفی ویژگی های کفش های ورزشی ایر جردن مد نظر بوده و به زیبایی به آن دست یافته است.
این طراحی سایت موجب می شود محو حرکت های و معرفی ویژگی های محصولات شوید و شما را در دنیای پرواز با محصولات ایر جردن غوطه ور می کند.
دستتان را که بر روی فلش پایین می گذارید سفر اغاز می شود، با ورودی تیری از یک جنگنده که از قطعات کفش های ایر جردن ساخته شده شما را وارد بازی در زاویه مورب می کند ولی در ادامه زوایای حرکت در صفحات افی و عمودی می شود که موجب خستگی نشود و با تغییر این زوایا و رنگ پس زمینه ۳ محصول مختلف را معرفی می کند به دکمه های رنگی سمت راست تصویر در هنگام بالا و پایین کردن نیز دقت کنید.
شرکت طراحی سایت این سایت زیبا blastradius.com بوده است.

http://www.nike.com/jumpman23/aj2012

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *