طراحی سایت Air Jordan 2012

طراحی سایت Air Jordan 2012

تخصص شرکت طراحی سایت راد وب مشهد

مشهد-خیابان چمران-خیابان گلستان-پلاک۹۴-واحد۵

تلفن: ۳۸۵۳۸۷۷۷-۰۵۱

سالها مایکل جردن استوره بسکتبال ما را با بازی زیباش شگفت زده می کرد، در زمانی که اینترنت نبود و یا زمانی که فراگیر نشده بود ما دسترسی مناسب به اطلاعات نداشتیم

تنها با خرید یک مجله خارجی ماه ها و سالها با مقالات و تصاویر این ورزشکار بزرگ زندگی می کردیم

پشت درب اتاق من تماماً پر از تصاویر مایکل جردن و شکیل اونیل بود (یادش بخیر)، با پا کردن کفش های Air Jordan انگاری پرواز می کردیم.

طراحی سایت راد وب مشهد

اما امروزه در پی وجود دسترسی به اینترنت پر سرعت دیدن سایت های این برند ها شیرین و جذاب شده است.

محصولات این برند ها در محیطی چند رسانه ای به زیبایی معرفی می شود.

در طراحی سایت ایر جردن ۲۰۱۲ نیز کیفیت طراحی و ایجاد هیجان در گروه سنی نوجوانان و جوانان در کنار معرفی ویژگی های کفش های ورزشی ایر جردن مد نظر بوده و به زیبایی به آن دست یافته است.
این طراحی سایت موجب می شود محو حرکت های و معرفی ویژگی های محصولات شوید و شما را در دنیای پرواز با محصولات ایر جردن غوطه ور می کند.

طراحی سایت Air Jordan 2012

دستتان را که بر روی فلش پایین می گذارید سفر اغاز می شود

با ورودی تیری از یک جنگنده که از قطعات کفش های ایر جردن ساخته شده شما را وارد بازی در زاویه مورب می کند.

ولی در ادامه زوایای حرکت در صفحات افی و عمودی می شود که موجب خستگی نشود و با تغییر این زوایا و رنگ پس زمینه ۳ محصول مختلف را معرفی می کند به دکمه های رنگی سمت راست تصویر در هنگام بالا و پایین کردن نیز دقت کنید.
شرکت طراحی سایت این سایت زیبا blastradius.com بوده است.

از کجا شروع کنیم؟

۱- نمونه کارهای ما را ببینید.۲ -در بخش تعرفه طراحی ، هزینه سفارش را آنلاین ببینید.۳- اگر طراحی اختصاصی متناسب با بودجه شما نیست بسته برنزی انتخاب کنید.۴- بخش سؤالات متداول  را  مطالعه کنید.۵- بروشور ما را مطالعه کنید.۶-جهت پاسخ به هرگونه سؤال لطفا با ما تماس بگیرید ۰۵۱۳۸۵۳۸۷۷۷ یا از طریق تلگرام به آیدی@chatwithus  پیام ارسال نمایید. در لحظه پاسخگو شما هستیم

طراحی سایت Air Jordan 2012