طراحی سایت Exclusive Italian ToursReviewed by راد وب on Sep 10Rating:

طراحی سایت Exclusive Italian Tours

طراحی سایت Exclusive Italian Tours

تخصص شرکت طراحی سایت راد وب مشهد

مشهد-خیابان چمران-خیابان گلستان-پلاک94-واحد5

تلفن: 38538777-051

بایستی قدری به این ایتالیایی ها نگاه کنیم و طراحی یاد بگیریم.
تجارت آژانس های مسافرتی بر اساس زیبایی و جذابیت در تورهای تفریحی و تجاری است و بایستی به طراحی سایت مدرن توجه ویژه ای داشته باشند.

طراحی سایت راد وب مشهد

 

در این سایت از طراحی بسیار ساده ولی جذابی استفاده شده، نواری در بالای سایت که همانند یک لیبل بر روی تصاویر اسلاید های پس زمینه سایت است.
دسترسی آسان به موضوعات مورد نظر، قاب های زیبا برای موضوعات تور ها در صفحات داخلی با پس زمینه های مرتبط با جذابیت سایت را صدچندان کرده است.
در صفحه معرفی آژانس در چند پاراگراف زیبا و ساده خودشان را معرفی کرده‌اند. در صفحه موقعیت جغرافیای از ایده طراحی این سایت لذت بسیاری خواهید برد زمانی که کل نقشه گوگل را در پس زمینه طراحی سایت به نمایش می گذارد.
توجه داشته باشید تصاویر زیبا نقش ویژه ای را در طراحی سایت های مدرن ایفا می کنند و در هر کاری که هستید چه آژانس مسافرتی چه شرکت صنعتی به تصاویر اهیمت دهید.
دو شرکت در طراحی این سایت حضور داشته اند؛ شرکت knuk.it که در عکاسی این سایت را بر عهده داشته است و شرکت طراحی سایت numeriprimi.it که طراحی سایت را بر عده داشته است. چه زیباست که به کارهای هم احترام گذاشته اند و نام دو شرکت فعال را ذکر کرده اند.

exclusiveitaliantours.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *