نوار وضعیت الکسا و یا نوار ابزار الکساReviewed by راد وب on Sep 7Rating:

نوار وضعیت الکسا و یا نوار ابزار الکسا

تخصص شرکت طراحی سایت راد وب مشهد

مشهد-خیابان چمران-خیابان گلستان-پلاک94-واحد5

تلفن: 38538777-051

می توان گفت که نوار وضعیت الکسا (Alexa Status Bar) یک محصول کوچک شده از نوار ابزار محبوب الکسا (Alexa Toolbar) می باشد . هر دو این نوار ها اساسا در ارسال اطلاعات مرورگر شما به الکسا و نشان دادن رتبه سایتی که از آن بازدید کرده اید یکسان عمل می کنند.
نوار وضعیت الکسا دارای بخش هایی از نوار ابزار الکسا می باشد.
اگر شما به دنبال تفاوت های این دو نوار هستید توضیحات زیر را بخوانید:

 

 

1- نوار ابزار الکسا :

 

toolbar-600x28

نوار ابزار الکسا

 
در نوار ابزار الکسا شما می توانید ابزار های اکسا را بطور کامل مشاهده کنید. نوا ابزار الکسا در ناحیه قابل توجهی از مرورگر شما قرار می گیرد. معمولا این نوار ابزار وبسایت های برجسته و اخبار مهم روز را در خود جای می دهد. شبیه نوار بینگ BingBar ، شما قادر خواهید بود به ایمیلتان دسترسی پیدا کنید و دکمه های برای دسترسی به فیسبوک و توییتر بروی آن قرار گرفته است.

طراحی سایت راد وب مشهد

 

 

2- نوار وضعیت الکسا :

 

                       statusbar

نوار وضعیت الکسا

 

اگر شما فقط مایل به دیدن رتبه وبسایت ها هستید بدون آنکه به دیگر ویژگی های الکسا دسترسی داشته باشید نوار وضعیت الکسا گزینه بهتری است. در نوار وضعیت شما ویژگی هایی همچون اخبار روز و دسترسی به ایمیل و شبکه های اجتماعی را از دست خواهید داد اما از سویی هم استفاده از نوار وضعیت الکسا فضای زیادی در مرورگر شما نخواهد گرفت. برخی از ظاهر بهم ریخته و مشاهده ابزار های درشت که فضای زیادی از مرورگر را به خود اختصاص می دهند، بیذارند و مایل هستند تا مرورگرشان ممحیطی خلوت و آرام را نمایش دهد.
شایان ذکر است که هر دوی این نوار ها اطلاعات موردنظر شما را به الکسا ارسال می کنند که استفاده از هر دوی این محصولات را مفید می کند.
دانلود نوار ابزار ونوار وضعیت الکسا:
Alexa Toolbar And Alexa Status Bar

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *